Wpis z mikrobloga

W piątki zazwyczaj nie ruszam dupy z krzesła jeżeli chodzi o jakiekolwiek meczyki. Ale niech stracę. Przy okazji prosiłbym o wasze zielone artefakty atencji oraz zaobserwowanie mojego nowego taga #lewakcontent pod którym będę postać inne moje rzeczy, nie tylko powiązane z CSem.

Quickshot'a nie ruszam, ze względu na to że to ShowMatche, teamy mają swoją gaże, przez co nieważne czy ugrają czy nie - i tak dostają payout. Więc raczej grają dla zabawy.

GO:CL S2

F3 vs CSGL - Procenty na Lounge'u na moment kiedy to piszę 70-30. Mecz jest bliższy 50-50. Mecz o wyjście z grupy (ja to nazywam meczem o zamknięcie parasola w dupie). Oba teamy niestabilne skillowo jak cholera, na dodatek piątek, także niektórzy mogą być poza dyspozycją/najlepszą formą. Ja osobiście od meczów dwóch teamów na wschód od Berlina uciekam w podskokach, ale gdybym miał betować, wybrałbym polaków ze względu na to że historia meczy pokazała już, że polsza może ugrać f3. Ja skip, polecam low na CSGL.

KING OF NORDIC/QPAD
Pula nagród 250 dolców NA CAŁY TEAM. Meczyki raczej po to a żeby teamy mogły zebrać trochę atencji, aniżeli w celach zarobkowych, cholera, organizatorzy więcej zgarną hajsu ze streama niż wydadzą na nagrody ( ͡° ͜ʖ ͡°) Brzmi jak Throwfiesta.

Sweden > Denmark - u duńców poza Konfigiem nie ma nikogo dobrego, reszta teamu to #!$%@? Boby, podczas gdy w Szwecji Rez ma jeszcze 2 bardzo niezłych (jak na poziom turnieju) graczy. Także imo Szwecja to bierze, o ile mecz nie skończy się na Cache lub Trainie, bo tam Konfig czuje się jak w domu. Zazwyczaj Szwecja lubi grać na Mirku, także zobaczymy.

Norway < Sweden - postalkowałem trochę Bobów z Norwegii. Ich największym osiągnięciem (poza osiedlowymi LANami) jest 17 miejsce w Kwalifikacjach do Majora. Trochę ze sobą już grają, ale z tego co widzę 0 aktywności w ligach typu ESEA, na ESL nie wygrali żadnej pomniejszej ligi. Raczej Boby, a jako że Szwecja będzie lecieć steamrollem - powinni to wziąć EZ

Finland > Sweden
I tutaj dla Szwecji pojawia się żelbetonowa ściana. Finlandia według statystyk zjada Szwecję jak Grycanka swoich zagubionych partnerów. Większość ludzi grających w WINLAND to ludzie którzy zdążyli już kilka razy pojawić się na arenie międzynarodowej, przy okazji pokazując że jednak coś tam strzelają. Dlatego wydaję mi się, że po ciężkim meczu 16-12 (który będzie nieco upośledzony zapewne), Finlandia to weźmie. Poza tym Finlandia to moja ulubiona wódka, dlatego czuje dzisiaj chlanie.

Z fartem mordy!

#lewackiebety #csgolounge #csgo #csgobets
  • 44
@Adzion: Wiesz że nie wiem? DenDD ma za małą historie gier za sobą żebym mógł stwierdzić czy to jest tier 2 czy 3 :P Chociaż raczej wydają się być lepsi od CSGL, chociaż mówię - wole nie rzucać czegoś czego nie jestem pewny.