Wpis z mikrobloga

#bojowkamiriamshaded

BEKA z powaznych wykopkow na burzliwe czasy

HURR DURR nie odpowiedziala na moje pytanie z hallal DURR

no bulwo rzeczywiscie super wazne pytanie. SPISEG specjalnie nie odpowiedziala.

1400 komentarzy - HURR DURR bylem 333 eci i nic mi nie napisala

Albo te zenujace zale, ze sobie troche posmieszkowalismy z Miriam i jej nadwornym kucem. A oni mysleli, ze w 3 godziny zacznie im pisac tutaj elaboraty nt wyzszosci gospodarki wolnorynkowej od centralnie sterowanej. xD #!$%@? czasem to sie zastanawiam skad tacy naiwni sie biora.

Hejterzy przeciez wiecie z jakimi konkretnymi propozycjami Krolowa Mirko Mirkiam xD idzie do wyborow. Kandydatka niezalezna, ale z listy Korwin musi miec przynajmniej zbiezne poglady z programem partii.
Pobierz mistrztekkena - #bojowkamiriamshaded 

BEKA z powaznych wykopkow na burzliwe czasy
...
źródło: comment_SsuBk7ihw8g2Mwvr7r5rKax7gT0A3tuF.jpg
  • 6
@mistrz_tekkena: Mi odpowiedziała i się poczułem dumny, nie ważne czy jej jakiś mirek podpowiadał czy nie, bo to w sumie ja założyłem jej tutaj tę bojówkę. Dotarło do mnie, że być może przez moje wygłupy została królową Mirko, i dostanie się do sejmu (kto wie, może te kilkaset głosów od wykopków przeważy i da jej mandat).

Tutaj dowód, że to faktycznie ja zrobiłem.

http://www.wykop.pl/link/2734835/miriam-shaded-polska-dobrze-robi-sprzeciwiajac-sie-brukseli/#comment-30671077
Pobierz Rimfire - @mistrz_tekkena: Mi odpowiedziała i się poczułem dumny, nie ważne czy jej j...
źródło: comment_VyXh6WwnfZgYpQBtxadENz2hpickP1fU.jpg