Wpis z mikrobloga

To AMA z Miriam Shaded to jeden wielki festiwal żenady i cyrk. :( Nie mówię tu głównej bohaterce, tylko o wykopkach. 3/4 wpisów to o "pszemku", rolkach, oraz wyznawanie miłości. Na prawdę nikt nie potrafi zadać normalnego pytania a przynajmniej nie może siedzieć cicho?
#bojowkamiriamshaded #ama

EDIT: Takie AMA z VIPami powinny być moderowane. Pytanie -> akceptacja moda -> odpowiedź. #polityka
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Poziom stulejarstwa w AMA przekracza wszelkie normy. Jednak jest też sporo normalnych i konkretnych pytań. Problem w tym, ze trochę wolno są udzielane odpowiedzi. Ja na odpowiedzi na swoje jeszcze czekam. I nawet minusy dostałem od jakiś kuców za swoje pytania xD
  • Odpowiedz
@qlimax3:
Dokładnie tego się spodziewałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale co innego spodziewać się, a co innego widzieć takie s----------e na własne oczy (,)
  • Odpowiedz
@Gh0st: Niestety ale wykopki dały d--y. Ciekawa osoba i liczyłem na ciekawą dyskusję. Dobrze, że przynajmniej Miriam nie ma kija w dupie i jest całkiem wesoło w nim.
  • Odpowiedz
@Gh0st: dobrze, bardzo dobrze... a co ona sobie myślała, że przyjdzie na forum naukowców i premierów którzy udostępnią jej kolejną warstwę sławy która pozwoli jej na dalsze manipulowanie faktami?.
Chciała się tu wsławić, ktoś jej pomysł podsunął, myślała, że ta sława jej tu to skąd q³rwa jest?.
Na pewno z jej inteligencji czy pochodzenia, fajne ma c---i i może twarz... ale ogólnie jest daremna, że dała się tu wciągnąć.... Absolutne
  • Odpowiedz
@Gh0st: Ja tam zadałem krótkiw ale normalne pytanie które mnie interesuje. Wasza idolka odpowiedziała krótko ale dość jasno. Wy dalej płaczcie że nie odpowiedziała na wasze wyznania miłości.
  • Odpowiedz
@Gh0st:

ja zadałem normalne pytania, to nie odpowiedziała :/ Tak to ama dzięki użytkownikom było gigantycznie c-----e. Pokazuje jaki mamy tutaj festiwal s----------a na co dzień.
  • Odpowiedz
@Gh0st: Już po kilku pierwszych komentarzach wiedziałem, że to będzie żenujące AMA. Tak jakby dzieciaki dorwały się do klawiatur. Szkoda, bo miałem nadzieję że poczytam ciekawe ama ale wykop pokazał swoją gówniacką twarz (nie pierwszy raz zresztą). Masz okazję zapytać się o coś znanej, medialnej, osobie której wywiady ostatnio ukazują się w zagranicznych portalach to przyjdzie jedna stuleja z drugą i zapyta czy umówi się z nim na rolki. Ja
  • Odpowiedz