Wpis z mikrobloga

@robin135: Ok, niech pracuje nawet te 88%. Ile mogą zarobić? Zdaję sobie sprawę, że nawet najbardziej niepozorny człowiek może mieć wyższe wykształcenie lub być doktorem matematyki/prawa/fizyki, a po godzinach chodzić na ustawki


ale z drugiej strony, skoro ktoś tak bezmyślnie dewastuje wszystko, co znajduje się pod ręką, bo jego klub przegrał mecz, lub idzie się bić za klub nie zdając sobie sprawy z tego, że tylko mu szkodzi - to co
@jurny_juhas: konkretne ekipy(bojówki) to w ogromnej większości ogarnieci ludzie. Nawet policyjne raporty wprost mówią ze wśród ekip są lekarze,prawnicy,przedsiębiorcy i inni. Oni się zdecydowanie różnią od przyglupiego dresika który rozwala przystanek.
@jurny_juhas: To czym zajmuje się ekipa sportowa trudno mi powiedzieć, zamknięte grono i zapewne różne rzeczy robią. Stawiam na cokolwiek zależnie od rozgranięcia od prowadzenia firm, ekskluzywniejszej ochrony, przez nauke sportów walki, prace na budowie po bardziej szemrane interesy np. dilerke. Jednym słowem kij go wie, można sobie przypuszczać, ale z pewnością za 1200 nie pracują ( ͡° ͜ʖ ͡°) żeby ze spokojem jeździć na każdy wyjazd
@jurny_juhas: zacznijmy od tego, że to NIE jest ekipa Śląska. może są tam jacyś ludzie z ekipy, ale ogromna większość z nich, to typowa pato-emigracja Śląska, Lechii i Wisły, która mieszka w Anglii, więc 'wyjazd' raczej nie drogi.
co do niszczenia mienia itp. to po prostu jednostki bardziej patologiczne nie posiadają jako takiego majątku, który państwo mogłoby przejąć w charakterze zadośćuczynienia. zbierają mandaty na potęgę, w końcu po którymśtam dostają wyrok
@jurny_juhas: pfff... Osobiście przez kilka lat jeździłem z ludźmi, którzy uczyli w liceum - jeden historii, drugi fizyki. W weekend jechaliśmy razem na mecz i nie raz się krzesłem rzucało. Teraz z tego wyrośliśmy.
zacznijmy od tego, że to NIE jest ekipa Śląska. może są tam jacyś ludzie z ekipy, ale ogromna większość z nich, to typowa pato-emigracja Śląska, Lechii i Wisły,


@InspektorDupa: Ja nie wiem chłopie skąd ty masz takie informacje. Cała czterdziestka która wjechała w Seville to byli kibice Sląska Wrocław. Ty jesteś chłopie etatowym #!$%@? na wykopie? Cały czas zabierasz w głos w najróżniejszych kwestiach (nie tylko kibicowskich) i zawsze się mądrzysz
@vviktor_88: a to przepraszam, nie sprawdziłem. 8)
...oczywiście musisz się #!$%@?ć personalnie, jakbyś nie wiedział, że rzadko za granicą w takiej akcji bierze udział jeden klub, zwłaszcza jeśli mowa o Śląsku, którego ziomki mają bardzo liczne reprezentacje na Wyspach.
także wdech-wydech królu życia w gorących.(òóˇ)
wskaż mi jeszcze gdzie wyszedłem na głąba, pamiętając, że plusowanie Ciebie przez cumpli się nie liczy. xD