Wpis z mikrobloga

pytanie do #mikrokoksy zaczynam swoją przygodę z siłownią.
czy taki zestaw będzie w miarę dobry na początku:
-whey c6 bialko
-bcaa olimp XPLODE
czy ktoś z was mógłby się wypowiedzieć czy z biegiem czasu przyniesie to jakieś efekty? czy może poleci ktoś z was jakieś inne białko w podobnej cenie do whey c6?
powiem szczerze, że jestem totalnie zielony w tej tematyce i za wszystkie wskazówki byłbym bardzo wdzięczny
  • 14
@Primusek: generalnie chciałbym trochę podrosnąć, wiem że to jest bardzo długa droga dlatego pytam. Jestem bardzo chudy i chciałbym mieć z czego "rosnąć" jem w sumie od bardzo długiego czasu piersi z kuraka i ryże ale chciałbym sobie trochę pomóc
@marchew4: póki będziesz robić kondycje czyli powiedzmy pierwsze 2 miesiące nie musisz nic brać, poza tym białko samo wzrostów nie da, to właściwie jego uzupełnienie jakbyś za mało go jadł, jak zapewniasz 2.5g na leanmass to nie musisz nic brać na ten moment, a to nie trudne
@marchew4: Zacznij systematycznie ćwiczyć, po 3 miesiącach jeśli uda Ci sięreguralnie trenować pomyśl o jakimś suplemencie, może się okazać, że po miesiącu dasz sobie spokój i kupione suple pójdą do śmieci. W ogole po co się szprycować od samego początku..
@marchew4: Pare osob ma tu racje. Na poczatku bedziesz widzial spoko efekty bez wcinania jakiegos bialka z proszku, wiec narazie IMO nie warto :) wiem po sobie bo tez bylem chudy i odzywki zadnej nie jadlem tylko wiecej kurakow ryzu itd a roslem ( ͡° ͜ʖ ͡°) (ta 2kg) :D