Wpis z mikrobloga

Teraz jestem przekonany i oddam w tych wyborach głos na #razem i to bynajmniej nie dlatego, że jestem wyborcą lewicy. Nikomu tak bardzo jak im nie przyda się głos, mogący ich przybliżyć do finansowania z budżetu, który pewnie partie takie jak kukizy czy korwiny dostaną, a uważam to za zbędne. Polecam głównie niezdecydowanym jak ja, którzy nie widzą odpowiednich dla siebie ugrupowań - zadbajmy o pluralizm na scenie politycznej, gdzie brakuje po prostu fajnej, niePRLowskiej czy antyklerykalnej lewicy. Chciałbym ich zobaczyć więcej, i jak już do kogoś mają iść pieniądze z budżetu na partie, to chyba to najlepszy wybór.

#neuropa #oswiadczenie #lewactwo #partiarazem #polityka
  • 12
A ja się tam boję że w 10 sekund po dojściu do koryt zostaną wydymani na 20 sposobów. Boje się też że zaroi się tam od przeciwników atomu i gmo(chociaż to raczej w zlewie ich pełno).

Każdy kontakt z polityką tylko utwierdza mnie w przekonaniu że jedyną szansą dla tego kraju jest wpakowanie 99% sejmu i senatu w tupolevy i latanie nimi po terytorium Rosji licząc na cud...
@grzegorz-zielinski: Dwa dni temu zaczepili mnie partyjni z #razem, i mówili nieco lepiej od podstawowej lewicy. Mimo wszystko, jestem anarchistą a mimo wszystkp miło było posłuchać rzeczowości a nie pitolenia o Chopenie.

Pozdrowienia dla ładny #rozowypasek spod Kauflandu co stała w mrozie :D
@rimyi: z mojego punktu widzenia jak najbardziej tak. Wystarczy 1 krzycząca partia prawicowa więc możecie sobie wybrać kukizełe albo korwinełe. Zresztą pewnie korwin się nie dostanie, więc już kukiz wystarczy. Nie mówiąc oczywiście o moim kolejnym osobistym stosunku uważającym oba ugrupowania za szkodliwe. Wystarczy też w polskiej polityce partii prawicowych, centrowych, liberalnych i wolnorynkowych. Brakuje porządnej lewicy, której SLD/ZL zupełnie nie reprezentuje.
Wystarczy 1 krzycząca partia prawicowa więc możecie sobie wybrać kukizełe albo korwinełe. Zresztą pewnie korwin się nie dostanie


Nie, wystarczy ich tyle, na ile ludzie zagłosują. To jest właśnie ta propagowana przez lewicę wolność słowa i poglądów.

Wystarczy też w polskiej polityce partii prawicowych, centrowych, liberalnych i wolnorynkowych


Jesteś pewny? Bo trzech ostatnich nie widziałem w ostatnich kilku latach, tak samo jak tej "prawdziwej" lewicy, która jest chyba jedynie utopią, skoro zlew
Nie, wystarczy ich tyle, na ile ludzie zagłosują.

@rimyi: truizm. próbujesz mi zarzucić jakąś niewolnościową postawę gdy tylko wyrażam moje prywatne zdanie, że prawicy jest nadto. W odróżnieniu do prawicowców ja tam nie mam problemu z obecnością oponentów ideologicznych, do których taki korwin by strzelał. Gdyby nie było prawicy tak jak nie ma lewicy też bym ubolewał i zgodnie z powyższą logiką zagłosowałbym na prawicę. Czy ty zrobiłbyś to samo?