Wpis z mikrobloga

BTN: $1.64
SB: $2.88
BB: $1.08
UTG: $2.96
Hero: $2.81
CO: $2.53

Pre Flop: ($0.03) Hero is MP with As 8s
1 fold, Hero raises to $0.06, 1 fold, BTN calls $0.06, 2 folds

Flop: ($0.15) Ah Ac 7d (2 players)
Hero bets $0.07, BTN calls $0.07

Turn: ($0.29) 6d (2 players)
Hero bets $0.14, BTN calls $0.14

River: ($0.57) Jh (2 players)
Hero bets $0.27, BTN raises to $0.54, Hero calls $0.27

Co o tym sądzicie? Wydaje mi się, że otworzyłem za bardzo loose z MP i chyba na koniec ten call też nie był zbyt dobry. Ogólnie gram bez HUD-a, więc można traktować BTN jako unk-a.
#poker #pokerhand #pytanie
  • 9
@shinigami26: otwieranie niskiego asa z MP to zazwyczaj proszenie sie o poblem, mozesz wygrać mało albo przegrać dużo. Potem spada taki flop i cieżko od tego uciec. Na turnie udeżyłbym trochę mocniej żeby dać gorsze odsy jeśli przeciwnik ma fd. Zastanawiam sie nad tym betem na riverze bo w sumie co gorszego cię tutaj sprawdzi? Co pokazał?
@LaChupacabra:

Zastanawiam sie nad tym betem na riverze bo w sumie co gorszego cię tutaj sprawdzi?

To jest NL2, więc chyba liczyłem, że wszystko( ͡° ͜ʖ ͡°) Czyli zdecydowanie lepszy byłby check/call?

Co pokazał?

AK ()
@shinigami26: Otwarcie preflop ujdzie, o ile dobrze się czujesz postflop. OOP vs unk słabo się to gra - dla mnie trochę zbyt loose.
Postflop przede wszystkim musisz się zastanawiać co reprezentujesz, jakie ręce bijesz, co gorszego Cię bedzie callować przez 3 streety, co Cię trapuje itp. Grając stylem "trafiam flopa to walę 3 beczki, a myślę dopiero, jak mnie zraisuje" będziesz miał problemy nawet na NL2, o wchodzeniu wyżej nie mówiąc...
@shinigami26: Na początek zastanów się jakie ax przeciwnik ma w rangu. Jak dla mnie ATs+ i AJo+. Do tego pockety załóżmy jakiegoś agro typka co flatuje tam any pocket czyli 22+ (z wyłaczeniem JJ+ które są 3 betowane) i do tego KQs. Czasem dostaniesz flata od KJs QJs i KQ, a czasami 3 bet. Dlatego flop bet jest jeszcze spoko tylko ja bym zagrał . Na turn powinieneś zagrać check/call lub
@Pajalockk: Otwierasz A8s, trafiasz tripsa z flopa i chcesz to check/foldować na turnie? To jakie flopy chcesz trafić z tą ręką? ;) To się powinno grać spokojnie, unikać zbytniego nabudowania puli, ale nie foldować, tylko doprowadzić do w miarę taniego showdownu.

@shinigami26: To w sumie dobre rozdanie do analizy. Obejrzyj tego screena i spróbuj odpowiedzieć na pytania:
Dlaczego betujesz? Dla wartości? Jakie gorsze ręce Cię callną?
Dla ochrony? Jakie obecnie
Pobierz Jarx - @Pajalockk: Otwierasz A8s, trafiasz tripsa z flopa i chcesz to check/foldować ...
źródło: comment_qXnwQcOYXYirQ4vzzCGAcLtVO6hMlmmb.jpg
@Jarx: Przecież napisałem, że jeżeli gracz jest agro donkiem i betuje tam pockety na turn to callujemy. Na dobrego rega zrzucam bo wiem, że pockety folduje i będzie mi tam tylko betował Ax i fulle, a Ax ma same lepsze w rangu. Odpowiedz sobie na pytanie od czego chcesz wyciągnąć value betem na turnie?