Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie #heheszki #literatura #ksiazki
Bedac w gimbazie czytalismy Romeo i Julie. Z racji, ze pogubilem sie juz na drugiej stronie o co tam chodzi, obejrzalem film i na jego podstawie strescilem ksiazke na tescie.

Okazalo sie, ze adaptacja ksiazki w filmie z Di Caprio nie byla jedna z tych najwierniejszych oryginalowi. Cos mi ten murzyn z kalaszem od poczatku nie pasowal

Ale dostalem dwoje za starania :p
  • 13
@lupaczkokosow: Dzieci z Bullerbyn były zajebiste :) Drugą i ostatnią lekturą, którą przeczytałem w całości to Krzyżacy. O dziwo bardzo fajna książka przygodowa, choć może trochę czerstwa. A swoją drogą wychowałem się na Terrym Pratchettcie i Tomie Clancy (zaczęło się od gry Splinter Cell)
@franaa: czy to w tej książce pojawił się motyw hmmm, jakby poczty okiennej? :D kawałka sznurka między dwoma oknami, za pośrednictwem którego dziewczynki przesyłały sobie liściki? strasznie tak chciałam kiedyś zrobić, nawet miałam taką dobrą koleżankę w bloku obok, ale jak na złość miałam okno na inną stronę... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Madlen_: Było coś takiego. Ja niestety miałem prawie kilometr do najbliższego sąsiada. Na dodatek bezdzietnego, strasznie wrednego, starego #!$%@? :P