Wpis z mikrobloga

@benq86: @Lipathor: @nieskonczonosc: jeszcze jedno pytanie mam jak można. Czy muszę gdzieś tam wybrać w którym punkcie mam zamiar się jutro autoryzować? Bo mam coś takiego:

W celu zweryfikowania wniosku o potwierdzenie profilu zaufanego użytkownika prosimy udać się do wybranego przez siebie punktu potwierdzającego z dowodem osobistym...

Czy 'wybranego' dotyczy tego, że muszę to gdzieś wybrać i zaznaczyć? Chyba nie, ale wolałbym się upewnić.
@Lacik: w skarbówce IMO najlepiej bo nie ma tam teraz dużego ruchu, ale ZUS tez może być. Wiele urzędów ma wydzielone okienko do obsługi właśnie Profilu Zaufanego.
@Lipathor: @benq86: ok, jeszcze ostatni raz truję dupę: Wysłałem wniosek. Odpowiedź przyjdzie od razu? I jak taka odpowiedź powinan wyglądać, dostanę info gdzie jest moja komisja wyborcza?
@Lipathor: hm, czyli wysłałem wniosek i dostałem jakieś tam automatyczne potwierdzenie zwrotne i muszę zakładać, że wszystko jest załatwione i zrobione dobrze? :D No ok, wbiję na pewniaka do mojej komisji, musi się udać, dzięki bardzo!