Wpis z mikrobloga

Mireczki drogie

Z uwagi iż muszę trochę podbudować rozpoznawalność mojej firmy i potrzebna mi #mikroreklama uznałem że zorganizuje #rozdajo

#rozdajo trwa przez tydzień pracujący - czyli do piątku 23/10/2015 do godziny 15:00 , spośród wszystkich nowych lajków wylosuję za pomocą kota i tabletu osobę która otrzyma ten skromny gift pack ze zdjęcia - oczywiście wysłany na mój koszt

Warunkiem wzięcia udziału w losowaniu jest kliknięcie przycisku "Like" na profilu FB mojej firmy
Link do profilu TU: PROFIL FB

Nic nie trzeba udostępniać zapraszać itd - wystarczy lubić to
FP nie jest spam page'em - aczkolwiek nie pozostaje też pusty, informacje na nim zawarte mogą się komuś przydać w przyszłości , lub zaciekawić ludzi związanych z transportem, nie jest to też nachalne bombradowanie pierdołami - bez obawy.

Skontaktuję się z wygraną osobą przez prywatną wiadomość na Facebooku gdzie mam nadzieję poda mi nick z portalu ze śmiesznymi obrazkami żeby również powiadomić społeczność iż nie jest to żadne naciągactwo czy oszustwo.
Użytkownikiem jestem od kilku lat , organizowałem tu AMA , a z kilkoma mireczkami robię interesy w realnym świecie:).

Jeżeli uznacie że narusza to etykę społeczności - proszę o taką informację - nic na siłę.

Przy okazaji wołam kolegów i koleżanki z #bekaztransa #spedycja #logistyka #transport

Pozdrawiam i powodzenia
t.....o - Mireczki drogie 

Z uwagi iż muszę trochę podbudować rozpoznawalność moje...

źródło: comment_JClS3Q4RV2of1dkBCgxGIcHeoVK6GUJy.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz