Wpis z mikrobloga

@adsz65: Co za brednie, widac ze nie siedzisz w tej muzyce za bardzo, skoro mowisz takie bzdury.
Plyta swietna, ale bez przesady xD Co roku wychodzi tyle swietnego materialu, ze ciezko by bylo mi stwierdzic czy to plyta roku, a ty ze zjadla 10 lat rap gry xD
  • Odpowiedz
@apaczacz:
zdechłem XD tak to bardzo dobra płta, wszystkie rapowe atrybuty 10/10, muzycznie dla mnie tak se, ale gusta

ale serio, porównanie Bisza do wannabe Bukowskiego? XD
  • Odpowiedz
@Rafau23: dla mnie to jest przekombinowane. Cenię Bisza, ale jako raper, powtarzam RAPER nie ma podskoku do Mesa. Może pisać teksty głębokie tak żeby je zrozumieć trzeba przeczytać słownik wyrazów obcych, zapoznać się z bibliografią Hessego, Cortazara i innych pisarzy czy filozofów. Tak głębokimi tekstami może zapisać tuzin książek, wydać 10 tomików poezji, ale do naprawdę świetnego rapera brakuje mu flow, flow, flow, brakuje panowania nad swoim głosem, przyspieszeń, zwolnień.
  • Odpowiedz
@apaczacz:
nawet nie chodzi mi o ten aspekt... cholera jak to ujac. "Proceder" Chady > Kandydaci na szaleńców. Dałem najbardziej kontrastowy przykład. Coś nie styka.
To już tak btw pisze tylko, takie mam odczucia, że Mesowi brakuje tego "czegoś"(tylko kilka utworów z płyty zachacza np Zamknięcie.
  • Odpowiedz