Wpis z mikrobloga

@lexx23: już na studiach (r. 1990) zajął się polityką (pic related)

- studiując u Balcerowicza, był jednocześnie asystentem Frasyniuka (UD)
- asystent Balcerowicza w rządzie Buzka (koalicja AWS-UW),
- kandydat do parlamentu z ramienia UW (okręg warszawski poz. 1),
- nieoficjalny doradca Tuska (aspirujący do jego rządu),
- uczestnictwo w komitecie honorowy Hanny Zdanowskiej (prezydent Łodzi z PO),
- wspieranie Komorowskiego między pierwszą, a drugą turą wyborów (prezydent Polski z PO).
Pobierz z.....y - @lexx23: już na studiach (r. 1990) zajął się polityką (pic related)

- st...
źródło: comment_LoqBh1ro867SJTQY8QYOzVgrKpg2tGk4.jpg
Nie wspominając o sponsorowanych za grube miliony kampaniach promujących samego Petru za czasów PO.


@zgnily: Co? Kiedy PO pompowało pieniądze w Petru?

ak widzimy, Petru wspierał PO post fatum, gdy było już skompromitowane i zdegenerowane. Nie robił tego bezinteresownie.


I znowu wyciągnięty gównowniosek.
@krdk: czytaj wykop trollu, było o tym ledwie kilka dni temu

http://www.wykop.pl/link/2806289/kto-i-za-ile-promuje-petru-ministerstwo-gospodarki-dalo-mu-2-2-mln-zl/

Ponad 2,2 mln zł wydało Ministerstwo Gospodarki na emisję spotów z udziałem Ryszarda Petru w największych stacjach telewizyjnych i na najpoczytniejszych portalach internetowych. Koszt wyprodukowania filmu wraz z przekazaniem praw autorskich wyniósł ponad 285 tys. zł. Z kolei Narodowe Centrum Kultury wydało dwie książki Petru, a koszt druku jednego nakładu najnowszej z nich wyniósł 25 tys. zł.

[...]

Oprócz
@zgnily: Z komentarzy

Czytam z ciekawości te wszystkie hejterskie wypociny rozgoryczonych gimbusów i śmiać mi się chce. Już sam tytuł jest kłamliwy, bo on tych pieniędzy nie dostał, a zostały one przeznaczone na promocję jego publikacji, tak? W artykule nie znalazłem nic uwłaczającego. Wiem, że to co napiszę może wprawić niektórych w osłupienie, ale on nie musi się promować (promować samej swojej osoby). On jest bardzo dobrze znany i to, że
@krdk: gdzie taki komentarz, nie widzę? Tak się teraz pierze pieniądze - .Nowocześnie. Jest to oczywiste dla każdego normalnego człowieka. Reszty bredni nie skomentuję "nie musi się promować" bo "jest znany" no faktycznie, w ogóle nie nasrywa sobą w przestrzeni publicznej.
@baletny: Nie jestem wyborcą PiSu ale się nie zgodzę. Oczywiście jeżeli uważasz że PO>PiS to nie dziwne że uważasz że Nowoczesna to lepsza opcja ale ja bym się nie śpieszył z wiarą w bajki o tym jak to PiS cofnie Polskę do średniowiecza czy skłóci nas z Rosją. Bo w wyniku biadolenia o Smoleńsku nie odczuliśmy takich konsekwencji jak embarga za czasów PO. Nie chodzi już o teorię, (jak dla mnie
@YodaMonster: Chyba nie masz pojęcia o czym piszesz. Tutaj rzeczywiście można się śmiać z podejścia pisu do pewnych spraw: społecznych, czy też podejścia do innych spraw tj smoleńsk.

Dobrze wiesz jak działał pis. Oskarżali każdego o korupcje a potem szukali dowodów. Wielu lekarzy bało się, ilu straciło pracę. Dowód na to siedzi w więzieniu i z tym nie polemizuj nawet, bo nie masz pojęcia o czym piszesz.

Każdy również wie, że
@baletny:
Jak już wytykasz mojej osobie brak pojęcia o tym o czym piszę to poczytaj o tym co może zrobić prezydent. Wydaje mi się że w pojedynkę nie może wprowadzić swoich obietnic. Może mi się wydawać ale senat nie zezwolił na jakieś referendum ale mogę się mylić...
Rządy PO:
Rośnie ilość emigrantów, bezrobocie nie maleje, zwiększa się wiek emerytalny i rosną podatki. Polityka zagraniczna to dno. Rządzący szczekają na Rosję, pomagają
@YodaMonster: ale on obiecywał, że to zrobi. Twierdzisz ze nie wiedział co mówi?

Odnośnie emigrantów to podaj dowód bo ja mam dane, że w 2014 liczba emigrantów spadła i tak ma też być w 2015.

Odnośnie wieku emerytalnego tez jestem za obniżeniem. Dla mężczyzn 55 lat, dla kobiet 60.

Bezrobocie maleje, obecnie wynosi 9.9 procent chyba, że zmienił się przelicznik w stosunku do przelicznik lat. Jeżeli tak to czekam na dowód.
@YodaMonster: Kulczyk tez miał mieć jakieś informacje. Miał mówić o tym Tuskowi.
Nie masz dowodów, ale oskarżasz. Ludziom żyje się zdecydowanie lepiej niż 8 lat temu. Wśród moich znajomych bezrobocia nie ma. Bo nawet jak ktoś pracy nie miał a chciał znaleźć to znalazł. Wiadomo, że nie zarabia się dużo, ale w granicach 2k zł.
@YodaMonster: mnie, mojej rodzinie, znajomym żyje się lepiej więc nie tylko tym co wyjechali . Nie wiem jak u ciebie, ale skoro jesteś biedny to są organizacje które zajmują się takimi ludźmi. Mogę ci pomoc, pomogę zapisać do lokalnej stołówki, która dokarmia niedożywionych. Postaram się to załatwić dla całej twojej rodziny skoro jest taka biedna. Mogę też pomóc w znalezieniu pracy skoro nikt jej nie ma u ciebie.

Emeryci nie są
@baletny: Nie jestem biedny ale wywodzę się z rejonu gdzie faktycznie żyje się fatalnie - Koszalin konkretnie. Nie chodzi mi tylko dostęp do pracy, a dostęp do konkretnej pracy, konkretnego zawodu. Ciekawe że mam posty tylko proPiSowskie... Szczególnie że niejednokrotnie pisałem że zarówno PiS jak i PO wywodzą się z jednego post-solidarnościowego systemu który rządzi 25 lat z fatalnymi skutkami. Nie jestem też socjalistą więc poglądy nie pokrywają mi się z
@YodaMonster: to przykre, że nie jesteś dumny ze swojego miasta. Swoją drogą mój kolega z liceum właśnie przeniósł się do pracy w Koszalinie.

A tu trochę kłamliwych opinii o twoim mieście:
Http://forum.gazeta.pl/forum/w,83,98427270,98427270,jaksiezyjewkoszalinie_.html
http://m.strefabiznesu.gp24.pl/artykul/koszalin-najlepszym-miejscem-do-zycia-w-wojewodztwie-zachodniopomorskim

Mam nadzieje, ze sama zmiana rządów na pis wystarczy żebyś mówił pozytywnie o swoim mieście,bo według powyższych opinii powinieneś się cieszyć trochę to chore, ale dam prezydent narzekał na Polskę, na wojsko, po czym