Wpis z mikrobloga

O kurna. Na wstępie zaznaczam: mam gdzieś kto chodzi z kim do łóżka czy do teatru, mam gdzieś co kto pije i co kto ćpa - jego sprawa.

Jednocześnie, już rzygam historiami o wielkich coming-outach księży czy perkusistów. Co mnie obchodzi to, że wykonujesz jakiś zawód, a jednocześnie nie jesteś hetero? Dlaczego z racji tego że jesteś waginosceptyczny, czyni Cię to jakimś bohaterem, nadczłowiekiem lub autorytetem moralnym, po czym trąbi o tym cały kraj? Skoro jest to normalne, po kij każdy ma o tym wiedzieć, nie wiem, #atencja się nie zgadza?

Nie kumam tego i pewnie do końca swoich dni nie zrozumiem. Wracam do piwnicy, dziękuję za uwagę.

#oswiadczeniezdupy XD #4konserwy #homoseksualizm #boldupy #nocnazmiana #kiciochpyta
  • 15
@PIERWSZY_KOMENTARZ: Ja to akceptuję i z racji tego mam to głęboko w pewnej części ciała (o ironio XD).

Swoją drogą, w społeczeństwie jest też brak akceptacji stulejarzy i jakoś nie widać żeby ktoś robił raban na całą Polskę o to, że ktoś tę stuleję stracił, w stylu "o patrzcie, nie mam stuleji, jestem taki odważny, tak panie Fox, dam wywiad do Nowotygodnika z lekarzem chirurgiem".

? Dlaczego z racji tego że jesteś waginosceptyczny, czyni Cię to jakimś bohaterem, nadczłowiekiem lub autorytetem moralnym, po czym trąbi o tym cały kraj? Skoro jest to normalne, po kij każdy ma o tym wiedzieć, nie wiem, #atencja się nie zgadza?


@MajkiGee: @pierwszy_komentarz

Sedno sprawy.

Bo lewacy sami wiedzą, że NIE jest to normalne i robią z pederastów nowych świętych.
Warto też podkreślić, że o ile u nas mogą się bronić
Co mnie obchodzi to, że wykonujesz jakiś zawód, a jednocześnie nie jesteś hetero? Dlaczego z racji tego że jesteś waginosceptyczny, czyni Cię to jakimś bohaterem, nadczłowiekiem lub autorytetem moralnym


@MajkiGee: Nie zauważyłem, aby gdziekolwiek pojawiały się stwierdzenia o "bohaterach, nadludziach i autorytetach moralnych", pomijając osoby takie jak Ty, które chcą sprawę strywializować i tworzą sobie chochoła.

Po pierwsze, w społeczeństwie, w którym homoseksualizm wciąż jest uważany za coś złego, nienormalnego, niemoralnego*
@alkan: Wołasz mnie, bo dałem plusa? Czuję się inwigilowany xD Zaplusowałem, bo z reguły zgadzam się z tym, że jeśli ktoś robi coming out jako przedstawiciel jakiegoś zawodu lub profesji, to przeważnie robi to dla atencji. W szczególności jeśli chodzi o księży, kiedy z góry wiadomo że takie jedno zdarzenie (a nawet kilka, czy kilkanaście) nie ma najmniejszych szans zmienić podejścia Kościoła do tej kwestii, bo atmosfera jest zdecydowanie przeciwna temu
Czuję się inwigilowany


@Jakubussimus: Obserwowani wyświetlają się na początku listy plusujących. :)

Jeśli chodziło Ci o samych księży, to w zasadzie masz rację, choć to raczej w kontekście Polski, bo w wielu częściach świata wierni stoją w opozycji do swojego Kościoła. Inna sprawa, że wewnętrzne sprawy danego Kościoła to jego sprawa i ja nie zamierzam się w to mieszać, choć rozumiem też ludzi, dla których Kościół jest czymś ważnym i chcą
@Laserade: co ty pieprzysz, sa kraje na zachodzie, gdzie to jest już normalne, ale sa kraje albo raczej regiony, gdzie dalej jest gorzej niż w Polsce.
Nie wspominajac o Stanach, które dopiero niedawno 'zalegalizowały' zwiazki jednopłciowe.
Nie zauważyłem, aby gdziekolwiek pojawiały się stwierdzenia o "bohaterach, nadludziach i autorytetach moralnych", pomijając osoby takie jak Ty, które chcą sprawę strywializować i tworzą sobie chochoła.


@alkan: A nie pomyślałeś o tym że cała ta szopka medialna nie ma na celu właśnie taki obraz wykreować?

Po pierwsze, w społeczeństwie, w którym homoseksualizm wciąż jest uważany za coś złego, nienormalnego, niemoralnego* etc. warto pokazywać każdy przypadek, który pokazuje, że jest inaczej.


Może
@UlfNitjsefni: No i o to chodzi "niby" jest to normalne, ALE JEDNAK wciąż sensacja, mają przywileje i są uważani za świętych i obchodzi się z nimi jak z jajkiem.

Więc wcale nie jest to "normalne", jak niektórzy starają się wmówić.