Wpis z mikrobloga

@wafel93: Czyli Popczyk wszedł w stan dynamiczny. Zdarzało mu się ale to pojedyncze znane ludzkości przypadki. ( ͡ ͜ʖ ͡)

Nigdy mi nie dali szczelać z uku. (,)
@HorribileDictu: kopalnia :< usilowałem przeforsować browar, ale ponoć juz ode mnie ludziska tam byli. Ale dramat na tym wykladzie, przespałbym sie ale boje sie wlasnie ze zaczne chrapac albo gadac przez sen xD
@HorribileDictu: Jak to? Chcesz wyjść? Proszę Cię! Jeszcze może jakaś dyskusja, tak z godzinkę.


On się nie krępował mówiąc nam, że jego wykład jest ważniejszy niż jakikolwiek inny. Dobrze że mieliśmy jakieś zajęcia po nim, bo rok wcześniej potrafił ludzi tam trzymać po 3 czy 4h skoro po wykładzie mieli wolne.
@moonlisa: Gliwice są szare. Wungiel z nosa wyciągałam.
No ogółem organizacja tego była do dupy bo 1. rozdzielili grupy po różnych hotelach 2. było za mało czasu wolnego (i ciągłe obsuwy czasowe=wczoraj na bal przyszłam prawie godzinę później bo Liga Elektryka się przedłużyła) 3. niespójność programów w książeczce, na stronie i na identyfikatorze 4. na obiad były codziennie pyry i wczoraj na kolację też xD
@HorribileDictu: Nic dziwnego skoro mieliście bardzo wąskie i nieprzemyślane widełki czasowe jeśli mówimy tu o podróżowaniu na jakieś zadupia. W obrębie uczelni w sumie też. Dla nas czasami 15 minut to jest za mało żeby przejść z budynku do budynku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po 4 latach chyba już do tego przywykłem. Jak są upały to jest jeszcze gorzej, bo tuż obok jest Remondis z przetwarzaniem śmieci