Wpis z mikrobloga

@TureckiKebab: wstyd jak #!$%@?, ale nawet dziewczyny są do tego tak przyzwyczajone, że nie odbierają tego zbyt negatywnie. A to z kolei jest przerażające, no bo kuzwa trochę szacunku do siebie by nie zaszkodziło.
  • Odpowiedz
@TureckiKebab: Jak ja widzę jakieś buldupczenie feministek (które imo zachowują się identycznie jak murzyni ze swoją manią rasizmu) albo rakcontenty różowych na fejsbuku to też wstyd mi, że przynależę do tej samej grupy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@TureckiKebab: serio? To jak jesteś z kumplami na piwie i idzie fajna dupa to jak mówisz? "Panowie, raczcie zwrócić uwagę na tę interesującą kobietę"?
Nic nie przebije taryfiarza, z którym wracałem z Kazimierza i w pewnym momencie przyhamował i stanął z otwartą gębą, po chwili się odezwał "widział pan jakie świnie na miasto wyległy?" ( )
  • Odpowiedz
@TureckiKebab: osobiście stoję za Tobą murem - pomiędzy "ale bym ją wyruchał" a zaproponowanym przez @goferek "Panowie, raczcie zwrócić uwagę na tę interesującą kobietę" są jeszcze "normalni" (wiem, że to bardzo względne pojęcie), kulturalni faceci, którzy między sobą mówią rzeczy w stylu "o, patrzcie jakie 9/10, zajebiste nogi i cycki" "ee, dla mnie mocne 5/10, za dużo tapety" itp. Bez żadnego ruchania, #!$%@?, szarpania, dup, świń itp. Można? Można
  • Odpowiedz