Wpis z mikrobloga

@SOLGAZ: I WSZYSCY RAZEM!
"FEGELAJ FEGELAJ U FEGELAJ!!!!!!1!!1!!!ONEONEONE" ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡
  • Odpowiedz
@Elitek: Podziwiam, że ci się chce tą grupę przeglądać. Takiej ilości "profesjonalistów" "szocalmedióf" jak tam to chyba nigdzie nie ma. A sam pomysł badania specyfiki wykopu ciekawy. Szczególnie, że sam Biel przejechał się dosyć mocno tutaj mimo tego, ze sam solgaz z którym był i jest kojarzony dosyć dobrze się wpisał w klimat wypoku. Ale w sumie powodzenia, niech zrobi coś fajnego co zachęci wszelakie "szocialmedianinje" do robienia tutaj profilów
  • Odpowiedz
@epll: Nie przeglądam, to popularny zrzut krążący od dawna wokół solgazu (nie wołam bo i tam jakiś alert gdzieś im wyskoczy) ( ͡º ͜ʖ͡º)

Zresztą nie zagłębiaj się w temat bo heheszkowe komentarze to jedynie promocja firmy, a za nimi może stać ktoś dla kogo jesteś tylko "kejsem". Oczywiście nie mam nikogo na myśli.
  • Odpowiedz
@Elitek: Nie no to jest pewne, że nikt tutaj nie heheszkuje 4 fun. Czasem jakiś mirek się chwali kupnem solgazu czy tam własnie browina więc hajs się zgadza za śmieszkowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Aczkolwiek w sumie mnie interesuje ile osób kupiło by solgaz tylko po zobaczeniu ich artykułów o nich na głównej (bez konta firmowego) a ile kupiło by po zobaczeniu ich śmieszkowania.
  • Odpowiedz
@epll: Myślę, że dzięki wykopowi mieli sporą promocję - parę znalezisk, wpisy z gorących na głównej. Był czas, kiedy naprawdę sporo było solgazu na wykopie, szczególnie na głównej bo to się liczy najbardziej.

Potem ktoś walnął niezły PRowy faux pas i jak to się tu mówi "atencja" spadła.
  • Odpowiedz
@Elitek: ostatnio robiąc remont w kuchni tak sobie pomyślałem, "płyta ? tyle jest o solgazie, może wezmę coś od nich", jak zobaczyłem ceny to tyle ich widziałem( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@epll: dziękujemy! Normalnie aż się czerwoni zrobiliśmy ()

Tajemnice Browinu: nie prowadzi nas żadna agencja reklamowa, co więcej czasami zastanawiamy się czy 'góra' wie, że firma ma konto na wykopie. Mówimy zawsze wielosobowo, bo konto prowadzą 4 osoby z działy IT i autentycznie jest tak, że odpowiada ta, która w danym momencie:
a) nie jest na kawie
  • Odpowiedz