Wpis z mikrobloga

tr;dr


Na początku małe sprostowanie. Podczas podsumowywania wszystkich wypraw zauważyłem że popełniłem dwa drobne przeoczenia. Po pierwsze nie została uwzględniona krótka, 8 kilometrowa, wyprawa z 8 lutego (LINK - uwzględnię ten dystans teraz (*). Po drugie omyłkowo dwóm wyprawom nadałem ten sam numerek porządkowy LINK1 - LINK2.

41*) Beskid Śląski | 04.02.2015 | Wapienica - Kopany - Wapienica
32 - 8 = 24km

42) Tatry | 10.10.2015 | Tri studničky - Kriváň - Predné Solisko -Tri studničky
24 - 26 = -2km

43) Tatry | 11.10.2015 | Starý Smokovec - Slavkovský štít - Hrebeniok - Starý Smokovec
-2 - 16 = -18km

Przy okazji robienia zestawienia wszystkich tegorocznych wypraw zrobiłem również podsumowanie podejść i zejść. Pionowo w górę pokonałem 49673 metrów, natomiast w dół 49799 metrów.

Oprócz przekroczenia 1000 kilometrów udało mi się wejść na swój najwyższy szczyt - Krywań (2494 m. n.p.m.). Z tego szczytu pochodzi poniższe zdjęcie. Do końca roku będę chciał na pewno dobić do dystansu 1100 km, a może i zbliżyć się do 1200 :)

PS sorki za nieco chaotyczny opis ;)

#1000kmpogorach #gory #tatry #chwalesie #pokazmorde
Pobierz lukaszmarynczak - tr;dr
SPOILER

Na początku małe sprostowanie. Podczas podsumowyw...
źródło: comment_yB44FAxE67rW0e0VCkfHfJwNELeirjrf.jpg
  • 14
@lukaszmarynczak: Powiedz coś więcej o wejściu na Krywań. Wchodziłeś ze Szczyrbskiego? Jednodniowy wypad, czy coś dłuższego? Jak z dojazdem, noclegami?
Chciałem się wybrać w tym roku, ale niestety zawsze wybieraliśmy polską część Tatr ze względu na łatwiejszą organizację wypadu 1 czy 2-dniowego.
@hard1: Na Krywań wspinałem się z Trzech Studniczek (szlak zielony), natomiast schodziłem niebieskim i dalej do Chaty pod Soliskiem (zahaczając o Skrajne Solisko - słow. Predné Solisko). Do Samego Szczyrbskiego nie schodziłem bo warunki były bardzo kiepskie więc i tak nie można byłoby liczyć na jakieś ładne widoczki :) Sam wypad był przeszło dwudniowy (byliśmy już w tamtej okolicy w piatek wieczorem - nocleg w Nowej Leśnej). Dojazd samochodem więc nie