Wpis z mikrobloga

@Gostas: chodzi ci o szlifierke czy odkurzacz? Ogolnie wszystko firma festool . Najlepiej wybierz sie do dealera i popros o katalog ale uwaga ceny sa zabojcze aczkolwiek jesli chodzi o elektro narzedzia do stolarki to sa najlepsi
@Zdzichu9: Jak oceniasz prowadzenie działalności budowlanej w Holandii? Ciężko się przebić Polakowi? Dużo roboty? Jak bariery językowe? Jak zacząłęś temat? Jeśli chce Ci się odpowiadać. Powoli się starzeję i to ostatnia szansa żeby pomyśleć o rzemiośle za granicą :)
@Sandman: Temat rzeka kolego. Ogolnie branze oceniam dobrze zdecydowana wiekszosc firm to profesjonalisci z top sprzetem a nie janusze i szwagry. Moim zdaniem nie ma wiekszego znaczenia czy jestes polakiem. Liczy sie co umiesz. Ilosc roboty zalezy kogo znasz z kim wspolpracujesz, ja nie narzekam ale mam naprawde bardzo dobre firmy dla ktorych pracuje, udowodnilem ze znam sie na robocie mam swoj sprzet auto i znam niderlandzki. Z samym angielskim dasz
@Zdzichu9: Fajnie czytać takie historie z Happyendem. Spokojnie mozesz pokusic sie o AMA, powinno byc zainteresowanie. Byli juz wykonwacy i rzemieslnicy, ale raczej Ci z krajowego rynku. Praca w tej formie, na obczyźnie z wlasną działalnością to coś co interesuje wielu ludzi. Także jak masz chec... A ja dziekuje za odpowiedz. Wiem ze temat rzeka i ciezko to strescic w jednym zwiezlym poscie :)