Wpis z mikrobloga

Mam #pytanie prośbę. #szukam kogoś kto by potrafił przetłumaczyć mi film na angielski.
Może ktoś "zawodowo" robi #napisy i chciałby się przyczynić do propagowania ciekawej #historia ?

Film już kilka lat siedzi w necie - była główna na wykopie i demotywatorach ale chciałbym rozpropagować tą historię dalej.
Niestety bez napisów film w świat nie pójdzie.

Konkrety:
szukam osoby, która wykonała by dla mnie napisy do filmu o moim Dziadku który swoje dzieciństwo przeżył na Sybirze.
Film trwa ok 25 min, jest to wywiad więc dość dużo tekstu nie ma co ukrywać.
Niestety za pracę nie mogę nic materialnego zaoferować prócz umieszczenia odpowiedniej od woli autora adnotacji w napisach/filmie.

To tyle,
Jeśli ktoś byłby zainteresowany zapraszam na PW ʕʔ

#angielski #tlumaczenie
M4h00n - Mam #pytanie prośbę. #szukam kogoś kto by potrafił przetłumaczyć mi film na ...
  • 16
@majlo1985: @Keffiro: @jesse__pinkman:
Witam Panów,
podsyłam transkrypcję, można ocenić teraz już czy na pewno się podejmujecie jak mówiłem tekstu trochę jest tak 3 i pół strony.

Starałem się spisywać w sposób wygodny do tłumaczenia - nie dosłownie słowo w słowo. Czasami występują rosyjskie słowa, które dziadek używa przez cały wywiad - posiołek, kipiotok - chciałbym by zostały one po rosyjku z ewentualnym krótkim wyjaśnieniem za pierwszym razem.

To tyle
@majlo1985: @jesse__pinkman: Deadline jako takiego nie ma, ogólnie jestem wdzięczny za waszą pomoc, więc nie chce was w żaden sposób naciskać po prostu będziecie mieć czas to to przetłumaczcie :) no ale też wiadomo fajnie jakbym przy Wigilii mógł Dziadkowi przedstawić wyniki i zasięg z krajów anglojęzycznych :))