Wpis z mikrobloga

@tux3284: Bo we wszystkich tych co wymieniles jest ta sama substancja czynna ksylometazolina :) A placi sie wiecej za reklame. To jak z Visin i Starazolin, z wszystkimi paracetamolami, ibuprofenami itp.
@xbartek102: To jak ktos jest w stanie sie od kropli do nosa uzaleznic to warto zeby nic nie dotykal bo sie uzalezni...
  • Odpowiedz
@tux3284: żona swego czasu musiała codziennie brać bo się organizm przyzwyczaił i inaczej zatykalo nos. ale murki zaraz uznają ze to znachor a ona ma bolca na boku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xbartek102: z tymi kretami do nosa to swego czasu musiałem brać co 3h bo pryskałem je jak opętany. Teraz jak biorę czasem na noc jest spoko. Wszystko jest dla ludzi tylko nie ma co przeginać pały.
  • Odpowiedz
@msichal: Już się nachodziłem do "specjalistów", co naprzypisywali mi środków na alergiowo-zatokowe problemy. Używanie receptowego syfu prawilnie z instrukcją po tygodniu kończyło się krwawą merry z nosa i jeszcze bardziej #!$%@? kulfonem. Taka gurwa pomoc. "No jak to panu nie pomogło?" #!$%@?ę tą państwową służbę zdrowia, będę szukał jakiegoś legitnego prywatnego lekarza.
  • Odpowiedz
@xbartek102: @tux3284: Przerost małżowin nosowych i w konsekwencji utrata drożności nosa w gratisie przy stosowaniu dłuższym niż parę dni w roku. Te i wszystkie inne krople do nosa to zło. W moim przypadku nie obyło się bez zabiegu chirurgicznego.
  • Odpowiedz
  • 0
@Chaczins: Dość już się namęczyłem z legitnie przypisywanymi lekami, które działały jeszcze gorzej lub nie działały w ogóle. Żaden lekarz nie wspominał mi że może to jednak trzeba będzie wyleczyć operacyjnie, ot pan tylko to weźmie i będzie spoko. #!$%@?, nie będzie.

@far_away: Będę musiał pójść do legitnego speca bo już mnie te biadolenie koniowałów i przypisywanie gówna #!$%@?.
  • Odpowiedz
@tux3284: Z 5 lat męczyłem się z katarem, zatokami, infekcjami górnych dróg oddechowych. Zacząłem drążyć samodzielnie i wyszło, że mam przyrosty w nosie i astmę. Znajdź dobrego specjalistę.
  • Odpowiedz
@tux3284: Nie stosujcie dłużej niż 5 dni to powinno być okej. Btw, nie chodzi o uzależnienie, lecz o to, jakie zmiany zachodzą w śluzowce nosa pod wpływem ksylometazoliny, po dłuższym braniu Wasz nos będzie zatkany po jej odstawieniu. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz