Wpis z mikrobloga

tl;dr Rozdaję konta do serwisu który zmieni słabego laptopa w przeciętną maszynę do grania o ile wasz internet na to pozwala.

Cześć mireczki. Kilka dni temu ewoluowałem do pomarańczki więc pomyślałem że można byłoby to jakoś uczcić. Jako że mam 2 konta, które może sprawiłyby komuś uśmiech na mordzie, a dla mnie są bezużyteczne to robię #rozdajo

Do rozdania mam link do konta premium oraz darmowe konto do serwisu LiquidSky.

Czym jest ten serwis?

Otóż jest to po prostu usługa umożliwiające granie w chmurze lub odpalanie innych wymagających aplikacji. W skrócie łączycie się z serwerem, który stoi sobie w Frankfurcie i otrzymujecie obraz wysyłany z minimalnym opóźnieniem (a jest to możliwe dzięki zasłudze kart NVIDIA Grid - to nie jest taki sam sprzęt jak w domowych komputerach, jest on stworzony z myślą o streamowaniu).

Co potrzebujecie żeby to działało?

Właściwie jeśli jesteście w stanie odtwarzać Youtube w 720p bez buforowania to ta usługa również powinna działać. Ważne jest tylko to żebyście nie gubili pakietów, czyli w skrócie musicie mieć stabilne połączenie najlepiej za pomocą kabla (ADSL, VDSL).

Co możecie robić na waszym pececie w chmurze?

Prawie wszystko, o ile jest to legalne, ale oprócz hostowania stron i kopania kryptowalut :P

Mam #linux i co teras

Podobno możliwe jest odpalenie tej aplikacji za pomocą Wine na linuxie, osobiście nie próbowałem, ale wiele osób zgłaszało sukces więc brak dostępu do aplikacji i gier z Windowsa na Linuxie poniekąd znika (wkrótce wyjdzie oficjalny klient na linucha)

Jak mocne są te maszyny w chmurze?

Teraz jeszcze są dosyć słabe, odpalicie na nich każdą nową grę (no może oprócz Star Warsów), ale nie oczekujcie dużej ilości klatek, stawiajcie bardziej na okolicę 40 w większości nowych gier (starsze jak np. Battlefield 4 powinny działać w stałych 60 na mniejszych ustawieniach graficznych).

720p60fps - co to jest? Poprzednia generacja?

O ile wasz internet na to pozwala, a potrzebujecie około 45 Mbps to możecie odpalić również 1080p60fps z bardzo ładną jakością, limitem jest tylko i wyłącznie internet, maszyny nie mają żadnego problemu ze streamowaniem takiej jakości - zostały do tego stworzone.

Rozdajesz darmowe konto?

W tej chwili ze względu na dużą ilość użytkowników - usługa jest całkowicie niedostępna dla nowych kont, to konto, które posiadam otrzymało już dostęp więc można w ten sposób ominąć tą blokadę, która obejmować będzie serwis pewnie do końca bety, a konto premium daje wam dostęp do lepszych maszyn oraz miejsca na dysku w przyszłości.

Losowanie jutro o 19 tak żeby zwycięzcy mieli odrobinę wieczoru na przetestowanie.
  • 48
  • Odpowiedz
Nie wiem jak można grać bez teflonowej podkładki wykonanej z pajęczej sieci przez NASA

Prawdziwa mysz tylko optyczny sensor 50.000 DPI i 10.000Mhz USB pooling - klawiatura także

A wy co, dalej jakieś tracery?


Twoja matryca ma opóźnienie 18ms?

Mój Asus UltraHazor 16K ma 0.1ms, matrycę IPS i
  • Odpowiedz