Wpis z mikrobloga

Zamierzam kupic nowy skuter 125cc tak do 5 tys euro.
Musi byc wygodny, w miare zwinny (glownie jazda po miescie, ale tez autostrady) no i zeby jak najmniej trzeba bylo serwisowac itp. Z ABS-em.

Motocykl raczej odpada, bo chce normalnie siedziec, a nie lezec.

Podoba mi sie Peugeot Satelis 125, co myslicie? Tylko prosze bez docinek i ironii :).

#skutery #bojowka125cc #motocykle #motoryzacja
  • 12
@WutkaBXL: ja polecam xmaxa Yamahy, autostrada bez problemu jak sie juz rozpędzisz :) , mam taka w garazu, w 10miesiecy zrobiłem ponad 8kkm, teraz juz latam na moto bo brakło mocy a skuter na wiosne sprzedam, płaciłem za nowy 20k
@WutkaBXL: Ja tam nie bardzo wierzę w zalety kół średnicy 13-14 cali na warszawskich ulicach, choć teraz owszem jest mniej dziur niż parę lat temu. Ale ludzie jeżdżą i jakoś żyją.

Natomiast mylisz się co do pozycji, to motocykl typu UJM czy turystyczny zapewnia wygodna pozycje na długich trasach, skuter tak sobie.

A naprawdę zwinne w mieście to jest supermoto.

Gx
@WutkaBXL: A, w Brukseli to chyba i tak jesteś udupiony przepisami i zalety supermoto do przeciskania się w niczym Ci się nie przydadzą. No i duże koła też mało potrzebne na tamtejszych ulicach, nie dotkniętych geniuszem polskiego drogownictwa. Peugeot to firma z długą tradycją jednośladów.

Gx