Wpis z mikrobloga

Przy okazji kasowania moich profili na portalach randkowych wspomnę tylko o apce lovoo. To takie połączenie #badoo instagrama i #tinder ludzi coraz więcej tam i to całkiem niezłe laski. Jest rozbudowaną apką, bo ma geolokalizacje można pisać za free. Za kredyty (dostaje się dziennie chyba 5) jest odkrywanie kto odwiedził nasz profil i matche jak nie chce się przesuwać. Przesuwasz i masz pary które się co jakiś czas powtarzają xD więc masz szanse ale bezsens skoro można pisać z każdym na takiej zasadzie jak na badoo. Fotki można lajkować, przeglądać ludzi z całego świata jak na instagramie, prawdziwa hybryda. Polecam jak się komuś nudzi oczywiście tym z dużych miast, bo tam więcej ludzi jak ktoś chce się umawiać na randki.
#smiercwsamotnosciniedlamnie #tfwnogf #podrywajzwykopem
  • 21
@brunetroll089: byc moze mala miasata maja wiekszy problem, ale nie znam nikogo kto poprawnie wypelnil caly proifil wymeczyl sie i nie poznal - ja sam tego przykladem bylem i baardzo trafiony to przyklad. Co wiecej, tam wreszcie mozna kogos poznac kto nie jest z tego samego czesto przejedzonego srodowiska i po 3.. jesli szkoda komus kasy na takie miejsce to serio... o czym tu mowimy ... -.-
portal odwala nie zla
@brunetroll089: ogolnie tylko ten portla, bo wykorzystuje to czego zaden portal nie - element dopasowania wedlug psychologicznych spojnosci. Co z tego, ze dupa fajna, cZy ty przystojny - jesli ona introwertyczka, Ty za to eksrwaertyk... nie huhu... portale gdzie oceniasz po wygladzie i opisie, ktory jest o kant dupy to mozesz byc pewien, ze to dluzsza droga. Zwiazek to nie dupa i cycki... chyba, ze masz hajs i wali Cie to.
@vasil: jak bede koło 30 i dalej #tfwnogf to zainwestuje w te droższe portale ale tak mi się wydaje, że tam może być więcej niż mniej sztywnych panienek albo tradycjonalistek, a już na pewno osób, które mają kłopot z poznawaniem w realu albo desperatek, którym bije zegar biologiczny.
@brunetroll089: dziwne przeświadczenie, ze tam takie sa, ja spotykalem kobiety, ktore mialy ciekawe zycie, pelno zajec i zarazem nie konwencjonalne podejscie. po drugie... jesli wlasnie jest jak to ujalas #tfwnogf to najpierw zainwestuj w siebie to potem samo sie znajdzie.
@vasil: kiedyś wyczytałem, że straszny kłopot jest z usuwaniem konta, bo trzeba jakieś wypowiedzenia składać itp albo, że ściągają automatycznie co miesiąc kase z konta/karty ukryte formułki w regulaminie. To wszystko mit?