Wpis z mikrobloga

Macie jakieś linki do RZETELNEJ informacji o życiorysie Macierewicza ? Chętnie poczytam bo intryguje mnie ta osoba. Robią z niego oszołoma i Goldsteina urządzając seanse nienawiści z byle powodu,dlaczego tak zalazł za skórę rządzącym ? Bo chce wyjaśnienia katastrofy smoleńskiej czy o #!$%@? chodzi ? W sumie z ludzi sprzeciwiających się rządowej wersji WTC w USA też robi się oszołomów,zagrywka stara jak świat

#polityka #4konserwy #neuropa
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hamouma: A to, że wymyślił, bądź bronił kilkudziesięciu teorii w związku ze Smoleńskiem, które wzajemnie się wykluczały i żadna nie potwierdzała, nie przemawia do ciebie? Nie uważasz, że z takim człowiekiem coś nie halo?
  • Odpowiedz
@BongBong uważam,że to była próba zwrócenia uwagi na całą sytuacje,PO chciało szybko wyciszyć sprawę katastrofy i ośmieszało każdy głos w tej sprawie ze strony PIS,ile było tych komisji to już nie zliczę,gdyby przeprowadzono normalne europejskie śledztwo z pomocą np ekspertów z USA to Macierewicz nie musiałby robisz takiego rozgłosu w tej sprawie
  • Odpowiedz
@BongoBong: Nie halo to jest totalne zgnojenie tego tematu i brak jakiejkolwiek dyskusji. Wystarczy nawet wspomnieć o Smoleńsku to już jesteś oszołomem mimo że np nie wierzysz w zamach. I bez jęczenia, że to pisiory do tego doprowadziły, gdyż oni tylko żerują na totalnej amatorszczyżnie jaką odwalila wtedy PO. Arabski, Klich i oficerowie 36 specpułku powinni za to w pierdlu siedzieć, a nie być na wolności. Niestety tak nie ma,
  • Odpowiedz
@Hamouma: Czyli pajacował, żeby nikt nie wyciszył sprawy Smoleńska, tak? No to czemu się dziwić, że postrzega się go jako oszołoma?

@Liberman: W temacie jest mowa o Macierewiczu. To co robiło PO to inna sprawa.
  • Odpowiedz
@Hamouma: IMHO jest to wewnętrzna i prywatna wojna między eksSolidarnością. Część skupiona w okół braci Kaczyńskich i PiS, to ta część, która czuje się przegrana w wyniku Okrągłego Stołu. Stąd też polityka oblężonej twierdzy i ciągła walka z komuną. Kto ma rację - ja nie wiem, wiem, że obie strony prowadzą zaciętą politykę historyczną.

W sumie z ludzi sprzeciwiających się rządowej wersji WTC w USA też robi się oszołomów,zagrywka stara
  • Odpowiedz