Wpis z mikrobloga

  • 0
@Invar A możesz mi powiedzieć, czy jest to miejsce, dla człowieka który kompletnie nie zna sie na akcesoriach sportowych typu narty, łyżwy itp? Nie wiem czy zapewniają w tej kwestii jakieś szkolenia, czy po prostu z czasem czegos sie tam człowiek uczy?
  • Odpowiedz
@sivva: No wczoraj mieliśmy rozmowy na kasjera. Bez rozeznania co do marek, produktów, sportów nie masz co przychodzić. Sama chęć pracy nic nie da. Mamy setki marek, mnóstwo rodzajów butów i musisz to znać zanim założysz CV.
  • Odpowiedz
  • 0
@Invar Właśnie tego się właśnie obawiam. Nie jestem może całkowicie zielona jeśli chodzi o sporty, marki itd ale jeśli ktoś by poprosił o pomoc w wyborze roweru, to mógłby to być dla mnie problem.
  • Odpowiedz
@sivva: To pikuś bo na sklepie i na zmianie powinien być facet od tego. W okresie zimowym nie sprzedaż prawdopodobnie ani jednego więc to nie problem. Natomiast jeżeli chodzi o impregnaty na zimę, dobór butów, jak dobrać, jak ma leżeć to musisz wiedzieć. Jeżeli chcesz to śmiało pytaj. Pracuje ponad rok, pomogę :)
  • Odpowiedz
  • 0
@Invar Cholera, miałam nadzieje, ze zmienie obecna prace, tym bardziej, ze nasluchalam się jakie to dobre warunki w tym Martesie proponują. Ale skoro trzeba sie znać na takich rzeczach aż tak bardzo, to chyba będę musiała spasowac. :(
  • Odpowiedz
  • 0
@Invar W sumie można na rozmowie wszystkiego sie dowiedzieć, koleżanką jest kierowniczka w innym punkcie i naprawde sobie chwali. A jakie pieniądze dostałeś na dzień dobry, jeśli można wiedzieć?
  • Odpowiedz