Wpis z mikrobloga

@M1r14mSh4d3: Jeszcze raz powtórzę, mowa jest o życiorysach i naprawdę radzę zderzyć się z rzeczywistością i sprawdzić je sobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A co do Kaczyńskiego... on ma taki życiorys, że nic w nim nie ma przed 1989 ( )
Michnik, [...] mają życiorysy,


@Kempes:

Michnik (szechter) ma co najwyżej żydorysy.
Warto podkreślić, że jako jedna z nielicznych osób nie był torturowany podczas odsiadki i nie miał kłopotów.
Co więcej - mógł pisać listy do Jaruzelskiego, co jest do dzisiaj niepojęte.

A jeszcze zanim upadła komuna był bywalcem popijaw z Kiszczakiem, Jaruzelskim, Kanią itp.

Oto jego żydorys w skrócie.
@Laserade: A gdzie ja powiedziałem, że nie moge się pogodzić z rzeczywistością?! No I gdzie ja powiedziałem, że to mi się podoba lub nie?!
Śmieję się tylko z tego waszego młodziezowego języka niezależnego w stylu "żydorysy" czy "jedna z nielicznych osób nie był torturowany". Pusty śmiech mnie ogarnia, bo ty młodzieży niezależna i walcząca przed komputerami , ale #!$%@? tak jak ty głupoty, bo nawet nie wiesz
bo ty młodzieży niezależna


@Kempes:

moje zaczątki siwizny i zakoli uznają to za komplement.

A "żydorysy" miało też być przewrotnoą grą słów, z garbatonosej facjaty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale chyba żart cię przerósł.

Może jak skończysz gimnazjum będzie łatwiej.
Idź poczytaj wybiórczą.


ale #!$%@? że Michnik był JEDNYM Z NILICZNYCH, którym się to nei przytrafiło


Jak mówię, fakty cię przerastają.
To jak tam, ile osób oprócz
@Laserade: Ty jesteś czytaczem niezależnego od rozumou portaliku, ale pewnie ze względu na początki siwizny i zakoli to ci taki sposób manipulowania odpowiada, bo ma swoje korzenie w głębokiej komunie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak mówię, fakty cię przerastają.

No to proszę o te fakty, a nie o wyssane z palca gównoinformacje przez ciebie podane. Powołaj się na źródło, które takie informacje podaje, że Michnik był jednym
@M1r14mSh4d3:

@Kazach_z_Almaty

1. Bądź sobie Antek Macierewicz

2. Po upadku komuny namaść siebie na bojownika o wyjaśnianie ważnych spraw

3. Koncertowo #!$%@? na starcie nowego systemu pierwsze ważne wyzwanie - lustrację, która oczywiście była potrzebna

4. Ujawnij sobie tylko te nazwiska, które już głównie nie pracowały dla UOP i były praktycznie nieszkodliwe. Prawdziwa esbecja i ubecja wciąż powiązana ze służbami nie została już ruszona przez Antka. Dlaczego?

5. 10 lat później
@M1r14mSh4d3: Michnik do KORu dołączył dopiero 1977 r. bodajże w kwietniu. W tym czasie przebywał w Paryżu.
Przypomnę że KOR działał od września '76 r.
Z ciekawostek dodam, że to Macierewicz wymyślił nazwę KOR.