Wpis z mikrobloga

Ludzie nie żyją tak długo, a jednak ja mam dzisiaj #urodziny i wbiłem kolejny lvl


Od dawna mam wywalone na urodziny, dla mnie to dzień jak co dzień i równie dobrze mogłoby go nie być. Niepotrzebna atencja tego dnia jest, nawet od ludzi, których się unika. Plus jeszcze życzenia, nie lubię ich składać i też dostawać. To dzień, w którym człowiek nie ma spokoju, nie może zaszyć się w swojej mentalnej piwnicy i trzeba "wyjść do ludzi" ()

W każdym razie dotychczas nie miałem za bardzo negatywnych odczuć związanych z tym dniem, po prostu nie przepadałem za urodzinami i tyle.

W tym roku jest inaczej, od kilku dni mam, właściwie bez powodu, #!$%@? humor. I tak serio bez powodu, bo w ostatnim roku zmieniło się trochę na plus u mnie. Inna praca, trochę ja się zmieniłem, moje nastawienie do różnych rzeczy, a mimo wszystko nastrój przedurodzinowy, był do dupy. A w dniu dzisiejszym to już w ogóle.


Ech, no nic idę na urodzinowe ciasto w #pracbaza i odpowiadać na pytania różne i dziwne.

Tymczasem wy się częstujcie Michałkami, moi prawilniwcy biorą po dwa.

Jak ktoś woli Dumle, to wyciagnę zaraz zza pazuchy.

#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy trochę #gorzkiezale a trochę #chwalesie #dziendobry
Lookazz - Ludzie nie żyją tak długo, a jednak ja mam dzisiaj #urodziny i wbiłem kolej...

źródło: comment_P8XknqQ0uJdiHoQI60LmMdwYwnTv9SiG.jpg

Pobierz
  • 14