Wpis z mikrobloga

@rss: zeby to bylo takie proste. Mam obecnie 3 pendrajwy. Wszystkie 3 znanych i niby uznanych marek. A jeden z nich jest tak dramatycznie wolny ze naprawde odechciewa sie go uzywac, juz pomijam ze jego pojemnosc mi nie starcza. Dlatego pytanie nie jest pozbawione sensu, chce szybki pendrajw a nie bylejaki
  • Odpowiedz
@afrykanczyk: znane marki raczej nie zaliczają zbyt często takich fuckupów. Gdzie kupowałeś? Jeśli na np. allegro to się nie dziw - tam praktycznie nie da się kupić oryginalnych pamięci. Ten dramatycznie wolny jest pewnie po prostu uszkodzony.
Mówię: idź do sklepu i wybierz coś od dużej firmy z USB3.0. Ja wiem, że zaraz ktoś przyjdzie i napisze "hurr durr, w internetach taniej", ale jeśli faktycznie zależy Ci na szybkości to lepiej
  • Odpowiedz
@rss: jeden z nich (ten wlasnie najwolniejszy :)) kupowalem sam w sklepie, jest to SanDisc. Dwa pozostale pqi to prezenty od firm w sensie reklamowki z czyims logo, te sa wyraznie szybsze, ale maja po 8GB no i zwyczajnie miejsca nie starcza. Dzis mam np plik 11 GB i gowno, brak pomyslu jak to przeniesc
  • Odpowiedz
@afrykanczyk: Samych SanDisków modeli tez jest kupa - wszystkie np 32GB. Jak już stwierdzisz że chcesz danej firmy to już tylko kwestia ceny w kategorii 32GB - szybszy = droższy
  • Odpowiedz
@afrykanczyk: Własnie dlatego piszę czemu najwolniejszy - zapewne najtańszy z ich modeli. Jakbyś kupił najszybszego SanDiska to byś też zabulił kilka razy więcej. A SanDisk ma naprawdę spory rozrzut,
  • Odpowiedz
Dzis mam np plik 11 GB i gowno, brak pomyslu jak to przeniesc


@afrykanczyk: podziel na dwa pliki po 5,5GB i użyj dwóch pendrive'ów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz