Wpis z mikrobloga

jedyne miejsce gdzie można poszaleć to jeszcze policja ci przyjedzie i po zabawie.

@anas_lex: proponuje przyjrzec sie pierwszym 10 sekundom filmiku - tak apropos policji. :)

nawet tajniaki w megankach nieoznakowanych potrafią wparować xD


byłeś Ty kiedyś na krywlanach, kumplu? Jestem tam conajmniej raz / dwa razy na tydzień i jeszcze nigdy nie widziałem, by tam policja "zamiatała". Przyjeżdzają, chwile pooglądają i odjeżdżają. ;]
@b__g: kumplu, częsciej tam bywam w tygodniu niż w niedzielę po giełdzie (o ile tam jeszcze jest, bo teraz większość przeniosła się na andersa)

ostatnie doświadczenie z policją mieliśmy jakiś miesiąc temu, upalaliśmy zdezelowaną beemkę to najpierw przyjechała kijanka, gdzie policjant podjeżdżał do każdego i upominał by nawet przez myśl nie przeszło by coś tutaj robić, bo już ktoś #!$%@?ł i komendant kazał przyjechać. Oczywiście nie opuścili lotniska tylko nadzorowali nas
Kiedyś już zamknęli krywlany - nie poszło zbyt dobrze ( ͡º ͜ʖ͡º) https://www.youtube.com/watch?v=SC0ry77BB70

Dawniej wolne popołudnia z kolegami chętnie spędzałem na Krywlanach oglądając driftujące bmki, obecnie przestaliśmy tam jeździć z powodu właśnie policji - bezsensowne #!$%@? się do stojącej paczki znajomych, trzepanie po kieszeniach, bagażników...