Wpis z mikrobloga

Dobry Wieczór, Mirki.

Postanowiłem jakiś czas temu zapuścić brodę - zobaczyć jak to jest. No i że broda rośnie to coraz trudniej ją okiełznać. Dlatego moje pytanie: Któryś z brodatych Mirków (w sumie niekoniecznie brodatych, ale znających się na higienie brody) mógłby mi podpowiedzieć co zrobić żeby broda nie rosła we wszystkie kierunki? Zwłaszcza zależy mi na pozbyciu się tych zawijasów po bokach. Czy już to jest ten etap kiedy trzeba by odwiedzić golibrodę (przy okazji jakby ktoś mógł polecić kogoś dobrego we #wroclaw, byłbym wdzięczny), czy wystarczy by używać jakiś olejków/mydeł do zarostu (prośba się powtarza - gdzie takie coś sprawić we #wroclaw i żeby nie kosztowało 50 PLNów za 5 ml -.-. Chyba że inaczej się nie da).

Pic rel.
#broda #zarost #modameska
Pobierz Fenol - Dobry Wieczór, Mirki.

Postanowiłem jakiś czas temu zapuścić brodę - zobacz...
źródło: comment_uGMpZUpnYtJe1DPxDtDCyOw8KbzfLGr7.jpg
  • 24
@Fenol: Ja mam olejek Dr K Soap i balsam z Percy Noblemans. Olejek to około 55-60 zł za 50 ml a balsam to 85 zł za 77g. I wbrew pozorom nie jest to dużo, myślę że olejek spokojnie wystarczy na pół roku codziennego używania, balsam podobnie.

Co do barbera, to dwa razy byłem w 4men na kuźniczej i polecam. Pomimo, że zarost mam taki sobie to dwa razy ogarnęli go na
@loockass: Hm, to takie całkowicie laikowe pytanie - jest możliwość kupna mniejszych objętości olejku i balsamu? Bo nie mam raczej ochoty wydawać 50 plnów skoro naglę stwierdzę że za miesiąc ścinam brodę xD

A co do barbera - ile mniej więcej w 4men liczą sobie za wizytę?
@Fenol: broda i strzyżenie ~40-50 - zależy co dokładnie robisz. Ważna informacja - nie przyjmują kart, za co normalnie bym już do nich nigdy nie wrócił, ale na tyle dobrze dbają o moją brodę że... jakoś to znoszę.
@jeshu: No jednak wydaje mi się że bez wąsów będzie trochę dziwnie to wyglądać. A z resztą jak już wspomniałem - w rzeczywistości nie wygląda to aż tak beznadziejnie, bo tutaj robiłem zdjęcie przy softboxie. Jak widać - zły pomysł :|
@yasio3: co?
@Fenol: jak już zdecydujesz, że broda zostaje to warto rozważyć zakup trymera do zarostu, ja mam taki z firmy babyliss i sobie chwalę.
Dzięki wszystkim za odpowiedzi - sporo się tu dowiedziałem :)
@jeshu: posiadanie tylko brody bez nawet cienia wąsa wyglda uber #!$%@? i jest jedna z gorszych decyzji na jakie facet może się zdecydować :x Tylko większa zbrodnia mieć brodę tylko na brodzie...