Wpis z mikrobloga

Dobry Wieczór, Mirki.

Postanowiłem jakiś czas temu zapuścić brodę - zobaczyć jak to jest. No i że broda rośnie to coraz trudniej ją okiełznać. Dlatego moje pytanie: Któryś z brodatych Mirków (w sumie niekoniecznie brodatych, ale znających się na higienie brody) mógłby mi podpowiedzieć co zrobić żeby broda nie rosła we wszystkie kierunki? Zwłaszcza zależy mi na pozbyciu się tych zawijasów po bokach. Czy już to jest ten etap kiedy trzeba by odwiedzić golibrodę (przy okazji jakby ktoś mógł polecić kogoś dobrego we #wroclaw, byłbym wdzięczny), czy wystarczy by używać jakiś olejków/mydeł do zarostu (prośba się powtarza - gdzie takie coś sprawić we #wroclaw i żeby nie kosztowało 50 PLNów za 5 ml -.-. Chyba że inaczej się nie da).

Pic rel.
#broda #zarost #modameska
Fenol - Dobry Wieczór, Mirki.

Postanowiłem jakiś czas temu zapuścić brodę - zobacz...

źródło: comment_uGMpZUpnYtJe1DPxDtDCyOw8KbzfLGr7.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fenol: Dobra gęstość. Spokojnie można w niej rzeźbić. A co do środka wąsów, to wygoliłeś celowo, czy po prostu nie rosną w tym miejscu?

Jeśli chodzi o wrocławskich barberów i nie tylko, to tutaj znajdziesz wszystkich, którymi warto się zainteresować:
http://beardman.pl/strona/barber-shop-mapa

A odnośnie olejka, to wszystko zależy od dawkowania. Dobry, wydajny olejek jak np. Beardbrand czy Captain Fawcett potrafi spokojnie wystarczyć na 6-8 miesiecy, a nawet na rok.
  • Odpowiedz
@Krootkobrody: Wczoraj byłem u barbera 4men i mi właśnie wyrzeźbił ładnie, szkoda tylko że trzeba było ściąć sporo no ale cóż - inaczej nadal bym wyglądał jak rumcajs :D

A w środku wąsów to trafiłeś za 2 razem - nie rośną mi tam włosy, tzn antyhitler ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do olejka to muszę się zastanowić, bo po 1sze całkiem gęsto rosną mi włosy i
  • Odpowiedz