Wpis z mikrobloga

@Siwariusz: #stalkujo
@Dziordzio: ale to prawdziwe i odnosi się do wszystkich aspektów życia. Parafii mamy około jedną na tysiąc mieszkańców, przecież w każdej dziurze jest kościół... Gdyby każdy z księży był tym najgorszym, ludzie by nie chodzili do kościołów, aż tacy ślepi to nie są.

Nie popieram pedofilii, czy innych #!$%@?. Trzeba ich szykanować. Ale nie należy z tego powodu szkalować całej grupy. O wielu ludziach
  • Odpowiedz
@death070: naucz się czytać ze zrozumieniem, wróć za kilka lat z prośbą o unblok. I wyzwiska zachowaj dla ludzi w realnym świecie, którzy mogą ci ewentualnie #!$%@?ć za szczeniactwo, prostactwo i chamstwo.
  • Odpowiedz
I to ładnie pokazuje ilu jest katolików czyli ze nie 90 % bo zaden kościół nie pomiesci 1000 osób


@death070: ale wiesz, ze na msze w tygodniu nie przychodzi cała parafia. A w niedzielę jest więcej niż jedna msza. Jak weźmiesz sobie 1000 ludzi na 4 msze to już sie do kościoła zmieszczą
  • Odpowiedz
@Ratriczek: Nie rozsmieszaj mnie. Czyli ze niby w Polsce jest tylko kościołóe aby pomiescic 38 milionów osób? nawet dzieląc na cztery co i tak jest nadużyciem bo najwyżej dwie msze są zapełnione
  • Odpowiedz
Ja #!$%@? trzymajcie mnie....

I to ładnie pokazuje ilu jest katolików czyli ze nie 90 % bo zaden kościół nie pomiesci 1000 osób


@death070: Ale Ty wiesz, że msze są o różnych godzinach i że ludzie mogą sobie wybrać kiedy chcą przyjść?
Kościół nie pomieści 1000 osób to znaczy, że nie może być tylu parafian?
Wow
  • Odpowiedz
@Papelavitus: A ty sądzisz ze ludzie którzy zostają w niedzielę w domu a są kato , robią to bo wiedzą ze nie będzie dla nich miejsca? heh

Skonczmy to bo nie ma sensu. W ogóle kto powiedzial ze jest jedna parafia na 1000osób. Mi chodzi o to ze statystyka
90% jest wyssana z dupy, katolstwa jest pewnie z 30% z tego uczęszcza połowa a serio wierzy z pół procenta
  • Odpowiedz
@death070: w 2013 ok. 40% (przy założeniu, że jest 96% katolików w społeczeństwie) przychodzi na niedzielną mszę. Więc byłeś blisko. Czyli z zadeklarowanych 96% przychodzi 40% na niedzielną mszę. Te wskaźniki są podzielone na diecezje. Np. w tarnowskiej ten wskaźnik to 70%, a w innej 25%. Ale ogólnie ten procent oscyluje przy wyniku ok. 40%.
  • Odpowiedz