Wpis z mikrobloga

@geomag42: Mam nadzieje, ze mi sie uda :) Bo pewnie niepredko pojade tam drugi raz, a to by byla fajna okazja :) Tylko, ze chyba w niedziele bedziemy wylatywac, to jezeli w inne dni nie ma mszy to kiepsko.

@ludzik: Ja juz odwiedzilam grob Pilsudskiego i Kaczynskich :p Marii Sklodowskiej-Curee, to ten tez by trzeba bylo :p
@geomag42: Zaraz, bo chyba nie jestem na bieżąco. Ciało papieża zostało przeniesione w inne miejsce? Początkowo było chyba w dość ciasnej grocie - przynajmniej to widziałem na materiałach filmowych.
Ja juz odwiedzilam grob Pilsudskiego i Kaczynskich :p Marii Sklodowskiej-Curee, to ten tez by trzeba bylo :p


@tusiatko: Nekrofilia? ;P

@geomag42: Podobnie jak grób Kaczyńskich na Wawelu właściwie. Do niego właśnie piłem.
@tusiatko: W Kosciele fajniej, bo mozna bylo siedziec, na placu tylko stalismy, robilismy sobie zdjecia, troche sie poganialismy i tyle. Atmosfery nie bylo kompletnie, ogolnie malo ludzi bylo, bo to nie byla niedziela, tylko jakas uroczystosc, no i to bylo juz z 15 lat temu:)
@tusiatko: Trudno mi cokolwiek powiedzieć na ten temat, bo nie ma potrzebnych informacji.

Kurcze, ja do tej pory zabalsamowane ciała widziałem wyłącznie na zdjęciach w Internecie. W tamtym roku, gdy stałem obok kilku sarkofagów w pewnym zamku w podziemiach - to jakoś dziwnie się czułem... dość niepewnie :)
@piotrekkk: A wez takiego lenina zobacz na przyklad :p Moj tato opowiadal, ze byl kiedys w Moskwie i mial isc zobaczyc tego lenina, ale dluga kolejka byla i powiedzial, ze ma w dupie stanie i czekanie :D
@tusiatko: Powiem tak, jak nie bylas to warto sie wybrac, zeby sie pochwalic, ze sie papieza widzialo, poza tym nuda. Natomiast sam Rzym jest fajny(moze nie tak jak Paryz i Amsterdam, ale jest ok), chcemy kiedys road tripa po Wloszech zrobic i dokladniej Rzym zwiedzic.