Wpis z mikrobloga

@laggeros: Ciekawi mnie to rozróżnienie na płcie. Poza tym 1 promil to dużo, w wielu krajach granicą jest 0,7 lub 0,8, ale nie promil.

To tak na marginesie, bo pomysł wydaje mi się z dupy i ma duży negatywny wydźwięk, także wyborców najwyżej tylu przyciągnie, co odrzuci.

Lista tematów zabronionych dla Korwina:
- Hitler
- niepełnosprawni
- kobiety
- nowy: alkohol

Co tam jeszcze jest na tej czarnej liście? :)
@laggeros: Głupi pomysł..
Ludzie są różni.. 1 promil to spora przesada.. żeby implementować na wszystkich.. Po jednym piwie aby można było prowadzić i tyle. Jedno piwo to jakieś 0.5 promila i tyle powinien wynosić limit, że można jechać.. Powyżej 0.5 do 1 to stan po użyciu, a powyżej 1 to stan nietrzeźwości.
@laggeros: #!$%@?, głupszego przykładu populizmu wyborczego to chyba jeszcze nie widziałem. To się do podręczników nadaje, serio.

1. Gówno zrobią a nie to wprowadzą, wszystkie inne opcje będą przeciwne więc sprawa przegrana całkowicie
2. Ten pomysł spodoba się jakiemuś marnemu ułamkowi potencjalnych wyborców - wyłącznie alkoholikom. No i debilom.
3. Doskonała, negatywna pożywka dla przeciwników tej partii i mediów
@Tarec:

W innych krajach nie ma takiej tendencji do upijania się na umór


Hahaha, ty byś zobaczył "kulturę picia" w całym UK to byś się mocno zdziwił jak można się tak nie szanować. Nie powielaj głupich stereotypów. Pomysł jak najbardziej dobry, a nie żeby dorosły facet był obsrany czy może wypić piwo do obiadu w restauracji czy nie.
Teraz są zakazy i są też pijaniu ludzie na drogach, więc to nie