Wpis z mikrobloga


Na zdjęciu widok z Świnicy (2301 m n.p.m.), jak dotąd jest to mój najwyższy szczyt jaki zdobyłem - tak więc przy okazji małe #chwalesie :) Tym bardziej że trasę na 13h udało się przejść w 9h :)

39) Tatry | 03.10.2015 | Kuźnice - Giewont - Kasprowy Wierch - Świnica - Kuźnice (↑ 1881m ↓ 1881m )
73 - 23 = 50 km

#gory #1000kmpogorach #podroze #tatry
lukaszmarynczak - ! W skrócie: w styczniu tego roku postanowiłem, że w 2015 roku prze...

źródło: comment_QnzKxyi6jWU4fX1UgN2mvWjiBH8ZlqZn.jpg

Pobierz
  • 11
@severian: Wydaje mi się że podejście na Świnice nie należy do jakiś najtrudniejszych. Fakt, że jest spory odcinek gdzie się idzie o łańcuchach lub wspina po skałkach, ale w niektórych przypadkach łańcuch był chyba tylko do asekuracji przy gorszych warunkach. Wydaj mi się, że jeśli ktoś jest w miarę sprawny fizycznie i nie ma lęku wysokości/przestrzeni to jest w stanie zdobyć ten szczyt. Osobiście dużo gorzej wspominam podejście na Mały Rozsutec
@aksamitna_kukurydza: ja miałem podobną historię ale podczas schodzenia z Wetlińskiej, kiedy to przypałętała się burza w połowie drogi do Brzegów Górnych :D biegłem ile sił w nogach z bardzo ciężkim plecakiem ścieżkami, które od razu zamieniły się w potoki :) a najgorsze było że burza wisiała za rogiem i po każdym piorunie ziemia mi się trzęsła pod nogami :) ale też skończyło się na przemoknięciu do suchej nitki i zalaniem plecaka