Wpis z mikrobloga

Ok Mirki. Rozwiązałem ten cały barometr wyborczy i jestem za zagłosowaniem na Ruch Kukiza, ale zmartwiła mnie jego wypowiedź dotycząca imigrantów, przez co jednak bardziej się waham. Zaskoczył mnie też mocno wynik partii KORWiN, gdyż nie zawsze się z nią zgadzam. Jak przekonalibyście mnie, żeby zagłosować zgodnie z barometrem, żebym zmienił do końca zdanie na temat samego Kukiza?

Beż tl;dr, bo oczekuję tu osób, które przekonają mnie wyczerpująco, a nie "na szybko".

#polityka #korwin #barometrwyborczy #kukiz #wyboryparlamentarne2015 #pytanie
b.....3 - Ok Mirki. Rozwiązałem ten cały barometr wyborczy i jestem za zagłosowaniem ...

źródło: comment_4AmyXuEUEBhc1EHSvQcZrtBAmY7imb32.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
@ex-02: Właśnie o to tu też chodzi. Stwierdził, że należy przyjmować uchodźców po jednym do każdej parafii kościelnej, ale ja sam siebie zapytałem "Po co?", taka idea nie ma sensu, kiedy nie wszyscy zapewne będą wyznawać Katolicyzm i branie takich pod swoje skrzydło w przypadku takim, że okaże się ktoś taki groźny dla społeczeństwa dla mnie jest głupotą.

@LibertyPrime: Patrz wypowiedź ex-02. Nie we wszystkich kwestiach ten barometr
  • Odpowiedz
@Hoho: Nie szukam atencji, w żadnym razie. Podajcie mi argument, za jaką jedną pożyteczną rzeczą mogę głosować, którą ten barometr nie obejmuje, a myślę, że jest wiele takich tematów, więc macie pole do popisu.
  • Odpowiedz
@badzio343: Co ty gadasz, mamy ciężko sytuacje demograficzną, w tym momencie w Polsce na kobietę przypada 1,3 dziecka i w wiek reprodukcyjny wchodzą kobiety z wyżu z lat 90-tych, jak teraz nie zapewnimy sobie drugiego wyżu to trzeba będzie ściągać arabów do Polski, tego chcesz?
Czemu nierealny? Program PiS-u jest rozłożony na 4 lata, pamiętaj że obecnie 46 miliardów ROCZNIE wypływa z CIT-u i 52 miliardy z VAT-u, czyli razem
  • Odpowiedz