Wpis z mikrobloga

macie dobrą pastę( ͡° ͜ʖ ͡°)

W mojej podstawówce były kiedyś organizowane takie coś co się nazywało: Mini Playback Show
#!$%@? ja miałem 11 albo 12 lat i chciałem zaśpiewać piosenkę: Myslovitz - chłopcy, bo mi się podobał tekst że chłopcy wychodzą wieczorami tak jak ja xD Ogólnie płytka z tą nutką to z jakiejś gazety albo Bravo, bo pamiętam że tam było tylko 5 kawałków i to każdy z innej beczki, pewnie z wyborczej to było ale nie wiem XD No i tak zgłosiłem się do mini playback show, nuta mi się podobała i znałem ją na pamięć to se pomyślałem ze wystąpię bo i tak to trzeba tylko ruszać ustami a tekst leci z płyty, A co tam mam do stracenia, najwyżej będę sławny w całej #podbazie No i nastała chwila, chwila Prawdy, Piotruś wychodź na scenę i graj jak na króla Albanii podbazy nr7 przystało, a tu #!$%@? płyta porysowana była na tyle żeby w moim odtwarzaczu działała, ale na szkolnym już nie. Wyszedłem na scenę, cała sala gimnastyczna #!$%@? ludźmi z podbazy klasy 4-6, byli wszyscy na bank( ͡° ͜ʖ ͡°).
A teraz zaśpiewa ProPiter i oklaski, płyta zagrała 10 sekund nutka i się zacieła , wstyd w #!$%@?, nie ma muzyki a ja przed całą podbazą stoję ze sztucznym mikrofonem, już byłem lekko zesrany ale mamy druga probę( ͡° ͜ʖ ͡°)
Druga próba skończyła się jak pierwsza, porysowana płyta działała u mnie w domu a w szkole już nie, byłem przegrywem do końca podbazy, W gimbazie za to, role się odwrociły... kupiłem dużo linijek...
#pasta #tworczoscwlasna #ajednaktoprawda xD
  • 2
  • Odpowiedz