Wpis z mikrobloga

Mircy słuchajcie jest sprawa.
Tak się złożyło, że dostaliśmy zadanie wymyślenia projektu informatycznego.


Co może być:
a) ciekawego
b) coś innego niż system w bibliotece i inne tego typu pierdy bo to podobno nie przechodzi.
c) jednocześnie nic jakiegoś ogromnego, żeby nie trzeba było o tym gadać przez milijony godzin i robić do tego sterty tabelek.
#pomocy #nieprogramowanie #wtf #kiciochpyta i może #pytanie do #januszebiznesu czy ktoś coś?
Pobierz tellet - Mircy słuchajcie jest sprawa.
Tak się złożyło, że dostaliśmy zadanie wymyśl...
źródło: comment_DfpHEUz0LYYR1beJwMpbdOMRajjD6LzH.jpg
  • 8
@tellet: system ankietowania i analizy wyników ankiet. Zrobiłem taki program do rozsyłania spamu z linkiem do ankiety która po linku identyfikowała który mail odpowiada (tzn. strona www zapisywała do bazy danych kto klika, a program to dopasowywał do adresu e-mail) i zachowywał go na przyszłość żeby móc wysyłać coraz mniej wiadomości dla takich samych efektów. Możesz ukraść pomysł, mam tylko nadzieję, że nie studiujesz w tym samym miejscu. :P
@grzegorz-zielinski: @Djuna: Wszystko spoko i sam chciałbym coś takiego naklepać, ale rzecz polega na tym, że my mamy o tym gadać (,) a nie faktycznie nad tym pracować i pisać kod. Wydaje mi się, że to będzie coś w stylu "no, hehe my mamy projekt iks i przedstawimy tutej, hehe podział kosztów, pracy etc"
@tellet: nie no, ja też o tym gadać musiałem*. W sumie cała moja praca inżynierska to "system osobniczego śledzenia mrówek w warunkach sztucznych z wykorzystaniem technologii sieci neuronowych do analizy materiału wideo" czy coś takiego... ani jednej linii kodu, czysta matma i teoria plus rozważania czy by mi się to udało gdyby mi się chciało. :D

* edit: tzn. później napisałem ale tez nie skończyłem. :P