Wpis z mikrobloga

@Xonar
Dobry refleks ^_- Strona po dodaniu wpisu ledwo mi się przeładowała.

@Pertaseth
Ba! To jak z książkami w Diablo 1 - jak przeczytasz 10 egzemplarzy to będziesz zarabiać 100k! ;D
A tak serio - hah, chciałbym, żeby to było takie proste :)

@lubii
Zgadzam się całkowicie :) No w końcu! Ranyyy ile czasu na to zeszło.
  • Odpowiedz
@MaddoxX1911
Hmm, wydawca mówił, że zniżka w przedsprzedaży jest. Hmm, nic nie mówił o haśle. Czyli domyślam się, że dowolne hasło zadziała. Idąc dalej tą logiką - tak, hasło MIREK też zadziała ;)
  • Odpowiedz
@MaddoxX1911
Puść mejla do wydawnictwa - a nuż się uda! :)

@Drakalen
;)

@Pertaseth
Jak to mawiał Xelos w pewnym anime, sore wa... himitsu desu ;)
Co do ocen - oceny != opinie btw. Natomiast szczerze, to... nie za bardzo rozumiem na jakiej podstawie oceny są póki co wrzucane. Tzn, ta książka jeszcze się drukuje :)
Na poczytanie recenzji niestety przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać niestety - premiera 25 października, a do
  • Odpowiedz
@kamykthm
Też mi się podoba :) Przekażę komplement grafikowi :)

@fhrh
Będzie, ale niestety jest opóźnienie i ebook pojawi się dopiero na początku grudnia (czyli miesiąc po wersji drukowanej) :(
Dodałem do FAQ na blogu.

@avangarda
Hmmm... dobre pytanie. Zależy trochę od Twojego poziomu w programowaniu - jeśli jesteś ekspertem, to znajdziesz tam co najwyżej kilka drobnych ciekawostek związanych z jakimiś szczegółami. W innym wypadku pewnie nowych dla Ciebie rzeczy może być
  • Odpowiedz
@Gynvael:

Z okładki zniknęło słowo "PHP", zostało zastąpione "C++" [..]

Myślałem że powodem jest po prostu hejt na PHP, co by mogło sprawić wrażenie że ta książka to lipa skoro PHP. :P
  • Odpowiedz
@fenix7557
:)
Szczerze, to lubię PHP, ale ten język jest trochę jak C++ pod tym względem, że trzeba bardzo uważać, żeby nie strzelić sobie w stopę (patrz np. http://gynvael.coldwind.pl/?id=492).

@Lewo
Poszedłem zapytać wydawcy i okazuje się, że... empik nie. Podobno powoli się wycofują ze sprzedaży książek specjalistycznych (takie uzasadnienie dostałem) ^_-
Natomiast będzie w Matrasach i być może w innych księgarniach - książka będzie dostępna w hurtowniach, więc księgarze wedle własnego uznania
  • Odpowiedz