Wpis z mikrobloga

@krzych0: Przepraszam, komu robię ból dupy? Jeśli Tobie, to przepraszam.
Napisałem, że w moim odczuciu żałosne są ich próby kamuflowania związków z PO. To moja opinia.
Jeśli prowadziliby kampanie w sposób "Platforma nas rozczarowała", nie miałbym żalu. Natomiast oni próbują się kreować na zupełnie świeżych i niezależnych.
Ich program nie jest spoko, krew mnie zalewa jak go widzę. Dam przykład: "Musimy odwrócić optykę, w centrum myślenia o zdrowiu musi znaleźć
  • Odpowiedz
@Dramcio: poczytaj dalej. O mikroplatnosciach np i efektach które przyniosą.
A ból dupy robisz bo jeżeli są tam ludzie związani z po to są to związki np, pracownicy w kancelarii albo u jakiegoś posła.
Nie ma żadnych ministrów, kumpli z Sejmu etc. Wiec tak, są świeżą siła na polskiej scenie politycznej. Chyba ze jesteś w stanie wskazać inna racjonalną partię bez jakichkolwiek powiązań z aktualną władzą
  • Odpowiedz
@krzych0: Powtórzę Ci po raz drugi. Jeśli to Ciebie "boli dupa", skoro tak ciągle piszesz o tym bólu dupy, to Cię przepraszam. Posmaruj sobie czymś, może przejdzie.
Podałem Ci nawet przykład, że dla mnie ich program w zdecydowanej większości to mowa-trawa i przywodzi na myśl Platformę Obywatelską, która doszła do władzy na hasłach 3x15, a skończyło się na podwyższaniu większości podatków. Nie mają mojego zaufania, ponadto, jeśli jakikolwiek mój znajomy
  • Odpowiedz