Wpis z mikrobloga

@M1r14mSh4d3: @M1r14mSh4d3: coraz głupsze to przypieprzanie się do Nowoczesnej
Kądziela pracował tam 7 miesięcy na jakimś podrzędnym stanowisku, a i tak według lewaków i kucy stoi za nim PO, bo w tej organizacji w radzie nadzorczej jest parę osób związanych z PO
  • Odpowiedz
@Januszek_z_Koluszek123: przecież równie dobrze można wytłumaczyć to: byli ludzie którzy mieli liberalną wizję PO, ale ich #!$%@? od koryta, nie spełnili postulatów, ci sami ludzie chcą zmienić Polskę po swojemu, robią nową inicjatywę.

Ale fakt, duza szansa ze przerodzi się to z ideaów w politykę realną i trzymanie stołka na bezpiecznie.
  • Odpowiedz
@sermaciej: Można głosować na kogo się chce, po prostu mówiłem o robieniu tego samego i oczekiwaniu innych rezultatów.

@tony_soprano: Petru nie #!$%@? tylko nie dopuścili. No sorry, ale z kilometra wieje od niego książkowy narcyzmem, a może to i nawet socjopata. I ta historia jak "bankierzy/byłe UW" gadają o założeniu partii (pomysł wspaniały) i nikt nie wskazuje Petru na lidera, na co on się #!$%@? i sam zakłada
  • Odpowiedz
@Januszek_z_Koluszek123: tylko, że ja na to patrzę tak: jak ktoś u władzy się nachapie jako jednostka, ale przy tym zrobi dobre rzeczy, że społeczeństwo też na tym skorzysta to jest to lepsze niż rozjebywanie wszystkiego w imię ideałów, samemu nie będąc wcale lepszym gospodarzem. Chciałbym żeby na świecie nie było złych ludzi ale są.
  • Odpowiedz
@Dramcio: ból dupy robisz jakby było z czego. Nawet jeżeli są tam osoby związane bezpośrednio z po, to pokaz mi ludzi którzy nie lawiruja pomiędzy ugrupowaniami. Co to jest za problem kto skąd pochodzi, program i pomysły mają spoko i to jest chyba najważniejsze.
  • Odpowiedz