Wpis z mikrobloga

Ja nie wiem mirki kochane, czy serio jestem dziwna czy to jednak reszta dziewczyn. Nigdy nie zdradzilam i nie zdradze, mam zainteresowania bardziej ambitne niz pudelek, jestem szczera i rozsadna, nie lece na ciapakow i murzynow, jestem patriotka, lubie grac. A mam wrazenie, ze dzis wiekszosc kobiet to puste dziewczynki ktorym w glowie tylko zlapanie faceta na dziecko...

#niepopularnaopinia #rozowepaski #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow #oswiadczenie #zwiazki #ladnapani
marysiaw - Ja nie wiem mirki kochane, czy serio jestem dziwna czy to jednak reszta dz...

źródło: comment_Yh6YC4n1BiClNLfrL9yPzZ3paCUunG0R.jpg

Pobierz
  • 43
@marysiaw: W awatarze twoje foto?

No i jeśli tak, to jeśli jesteś co najmniej 8/10, i jesteś zwariowana maksymalnie na 4/10, to... muszę Cię zabrać do badań aby naukowcy mogli stworzyć kobietę ideał. Przynajmniej tak sugeruje koleś na tym filmie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Polecam obejrzeć tak to wygląda z naszego "niebieskiego" punktu widzenia.
Norwag93 - @marysiaw: W awatarze twoje foto? 

No i jeśli tak, to jeśli jesteś co n...
@marysiaw: Jeśli piszesz o sobie prawdę to jesteś w obecnych czasach rzadkim okazem. Masz prawo czuć się inna bo naprawdę wiele dziewczyn dookoła ma pustkę w głowie.
Też czuję się dziwny jako facet w dzisiejszych czasach. Nie palę, rzadko piję, nigdy żadnej kobiety nie skrzywdziłem. Wręcz przeciwnie niejednej pomogłem w trudnych chwilach. Podobno jestem dobrym materiałem na męża i ojca ale jednak przegrywam z Marcinem. Marcin potrafił zbajerować, wykorzystał jak dziwkę.
@marysiaw: Trzeba było zrobić pokazmorde, było by więcej plusów, a mniej dyskusji.

A mam wrażenie, że dziś większość kobiet to puste dziewczynki którym w głowie tylko złapanie faceta na dziecko...


W związku z tym ty powinnaś mieć lepsze branie, a ja jako płeć przeciwna #!$%@?. Ciesz się tą myślą, a ja wracam do piwnicy. I wstawiaj polskie znaki bo muszę poprawiać!! :/