Wpis z mikrobloga

To bait, typ pisze ze mieszka w norwegii, chyba nie musi sie szarpac w polskiej ikei o zwrot za 7-letnią szafke za 200zl. Na olx by to za tyle sprzedal xd
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: Mam pytanko do komentujących. Rok temu kupiłem sobie w Ikei materac na łóżko. Gwarancja 10 lat. No i po tym roku czuję że jest dość mocno wygnieciony. Czuć że jest mniej wygodny niż rok temu. Mogę go zwrócić/wymienić czy to będzie cebulactwo?
  • Odpowiedz
@maciek_gi: Jest różnica pomiędzy próbą zwrócenia używanej przez 7 lat, nieuszkodzonej nijak szafki i odzyskaniu za nią pieniędzy, a reklamowaniem towaru, którego stan pogarsza się szybciej niż jest to oczekiwane (czyli przed minięciem 10 lat gwarancji). Reklamuj śmiało.
  • Odpowiedz
@su1ik: Owszem. Psy szczekają a karawana jedzie dalej.

Jeśli obecne tu dzieci nie potrafią czytać ze zrozumieniem napisanego przeze mnie tekstu to nie mój problem.

Kręcenie gównoburzy z tematu mnie nie rusza. Jeśli IKEA Łódź odmawia przyjęcia zwrotu i oddania pomniejszonej kwoty o wartość produktu niepełnowartościowego (brak folii, opakowania kartonowego, wytłoczek styropianowych itp...) to łamie oficjalnie obowiązujący regulamin. I nie musi być to zwrot w formie gotówki, może być na
  • Odpowiedz