Wpis z mikrobloga

Miraski, kurze wytarte wiec troszkę #chwalesie . W końcu się udało i mam całą kolekcję konsol #playstation. Niestety #ps3 to tylko super slim, ale w planach jest posiadanie wszystkich wersji. Nie licząc #ps4 każdą z nich udało się kupić w bardzo okazyjnej cenie, więc moją cebulę uznaję za nakarmioną.
Do ogarnięcia mam jeszcze jakieś miejce na pady i kable za telewizorem ale aktualnie przerasta to moje możliwości :).
Najdumniejszy jestem chyba z szaraczka #psx, kosztował najmniej a przywołuje fajne wspomnienia i daje najwięcej radochy z gry.
Duże dzięki lecą do @krzakedenu za sprzedanie #ps2 w super stanie!

Marzy się pokój tylko na to, aczolwiek różowy stwierdził, że mnie #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Stanley89 - Miraski, kurze wytarte wiec troszkę #chwalesie . W końcu się udało i mam ...

źródło: comment_4TWciOYjBBWmsvaFcttbjS1jqDFUUFZp.jpg

Pobierz
  • 22
@zbyszko17: bardzo skromnie na razie, ps4 i ps3 to głównie wersje cyfrowe ze względu na cenę i brak wartości kolekcjionerskiej. Ps2 jest ze mną najkrócej więc jedynie na targu udało mi się złapać fifę street. Kolekcja psx to
Tekken2, Crash team racing, bloody roar2, Tony Howk 2, Fighting Force i Worms Word Party. Było jeszcze pare ale musiałem sprzedac...
@Stanley89: Hejo, jak byś chciał to mam kilka gier na ps2 i ps3:
PS2:
Age of Empires II The Age of Kings
Smack Down Here comes the Pain
Lord Of The Rings The Return of the King
Need for Speed Carbon
Knockout Kings 2001
GTA San Andreas
Metal Gear Solid 2 Sons of Liberty
GTA III
GTA Vice City
Smack Down VS Raw
Gran Turismo 3
Lord of The Rings The