Wpis z mikrobloga

większą liczbę dostępnych gier


@Zatwardzenie: ale lepszy feeling daje granie na konsoli, na starym tv - mozesz poczuc się jak 20 lat temu :3 No i wiedz ze dzisiaj powstało wiele 'flashcartów' do n64, wiec wiekszosc romów mozna tez odpalic - nie ogranicza Cię tylko dostepnosc tytulów fizycznych.

A grafika to nei wszystko
@Zatwardzenie: no ale nie musisz mi mowic, ze na emulatorze będzie ładniej, w końcu emulator ma wieksze mozliwosci niz sprzęt 10-20 letni. Po prostu jak dla mnie - oba obrazki są grywalne, mowię no - kwestia podejscia ;)
@yacolek: Wiesz, za łebka oglądałem wszystkie kreskówki marvela od Hulka po Silver Surfera. No i sobie zrobiłem maraton z odcinkami z motywami z Weapon X z X-Menów - MAGIA. A potem sobie włączyłem Spider-Mana. I tak sobie zepsułem dzieciństwo :D A co do N64 to polecam jakieś targi, nawet staroci.
@Zatwardzenie: Emulator nie przywróci moich wspomnień z bycia gówniakiem. Oryginalnego pada też bardzo lubiłem i trzymałem go inaczej niż większość graczy bo za boczne rogi, podczas gdy większość trzymała za środkowy i prawy.