Wpis z mikrobloga

#fifa16 Kupiłem, żeby się rozerwać i nic tylko #!$%@?. Nigdy wcześniej nie zapłaciłem 200 zł żeby ktoś mnie #!$%@?ł. Zaczęło się od tego, że przed zakupem zalogowałem się do FUT przez webapp i pootwierałem paczki powitalne i lojalnościowe. Wylosowałem DeBruyne i paru innych fajnych grajków więc byłem kontent. Po zakupie gry i zalogowaniu się przez ps3 wszystko znikło... Napisałem maila do BOK oczywiście bez odpowiedzi. Mówię sobie #!$%@?ę, gram. No i #!$%@? tu się dopiero zaczęło. W FUT niemal po każdym wygranym meczu błąd połączenia z serwerem. I tym oto sposobem tracę kontrakty, żetony i inne. Mówię zagram draft - pierwszy mecz 2:2 w ostatniej minucie gra się zawiesiła - oczywiście porażka i w plecy masę żetonów. Mówię zagram w sezony online (nie FUT) - zagrałem puchar, doszedłem do finału, który 2 razy wygrałem, ale nie można było przesłać informacji na serwery, za trzecim razem przegrałem i wtedy się oczywiście dało! Mówię zagram w FUT z komputerem - jakieś 5 razy grałem bez celu (po meczu nie dało się przesłać informacji) ale oczywiście kontrakty moim graczom odejmowało. Nawet się przeniosłem z konsolą z salonu do sypialni żeby się kablem podpiąć a nie przez wifi - żadnej poprawy.
Reasumując - na jakieś 30 meczów rozegranych - 20 przegranych przez #!$%@? serwery #easports
#!$%@?ę taką rozrywkę! #gorzkiezale
  • 10
@tender: bo Ty nie ma$z grać, ma$z kupować fifa point$, kupować za to $uper grajków, $tworzyć $kład i chwalić się nim na lewo i prawo, aby $kusić innych do zakupu gry i fifa point$.. Granie meczy jest wg EA pa$$e ( ͡$ ͜ʖ ͡$)
@No25: Ja mam UPC 30mb ale internet tu nie jest raczej winny - grałem na tym necie w fife 15 i 14 i nie było problemów. Choć teraz jak tak sobie przypominam to w 15 też na początku były duże problemy z połączeniem z serwerami.
W 16 wiele razy nie udaje mi się dograć do końca i w momencie gdy przeciwnik dawał pauzę gra się zawieszała. Nie pozostawało nic innego jak