Wpis z mikrobloga

  • 1291
#logikarozowychpaskow. Wracam legitnie do domu po ciezkiej pracy (xD) otwieram drzwi a tu #!$%@? drzwi sie nie otwierajo awaria zamka omg omg. Walcze z nimi 10 min i #!$%@?. Dzwonie do wspollokatora a on spi #!$%@? i nie otwiera -,- w mieszkaniu spia jeszcze 2 rozowe paski co to w odwiedziny do dupy wspollokatora przyjechaly ktora notabene tez jest w odwiedzinach xD to mowie #!$%@? dzwonie dzwonkiem. Różowe sie obudziły i coś probują majstrować przy tych drzwiach od drugiej strony ale ni #!$%@?. Mówie im obudzcie Pawła niech to otworzy a one ale nie da sie otworzyć zacieły się (o rly?) za chwile nastała cisza a ja cały czas dzwoniłem na tele do Pawła. Po5 min oczywiście nie odbierał więc postanowiłem walczyć sam i nagle beng otworzyły się!! Wchodze i patrze a tam co? Różowe się #!$%@? położyły spać spowrotem !!!! Co za turbo zjeby!! #!$%@? że stoje pod drzwiami i wołam o pomoc - nie da sie i #!$%@? to idziemy spać a właściciel mieszkania niech se stoi pod drzwiami.
  • 49
Wchodze i patrze a tam co? Różowe się #!$%@? położyły spać spowrotem !!!! Co za turbo zjeby!! #!$%@? że stoje pod drzwiami i wołam o pomoc - nie da sie i #!$%@? to idziemy spać a właściciel mieszkania niech se stoi pod drzwiami.


@szwagry: nieźle... poziom świadomości zbliżony do rybek w akwarium ( )
Pobierz D.....k - > Wchodze i patrze a tam co? Różowe się #!$%@? położyły spać spowrotem !!!!...
źródło: comment_CkEV4DwlxhWWJnTJMk5LFsOSdlZG58on.jpg
@szwagry: też wynajmowalem przez pewien czas mieszkanie z dwiema babami i kiedyś zdarzyła się sytuacja, że nie działała spluczka w kiblu (de facto zepsuta przez którąś z nich w stanie nietrzeźwości(to nie był pierwszy raz)). Ja idę sobie legalnie na kibel a tam GOWNO, jak gdyby nic się nie stało któraś z tych idiotek się wysrała i zostawiła. Dodam że woda w kranach była więc dla chcącego nic trudnego, ale kto