Wpis z mikrobloga

czy po lepszych wódkach nie ma kaca? slyszałem wielokrotnie, ale myslalem, ze to mit. po 0,5 finlandii budze sie o 4 w nocy, gdy zazwyczaj zdycham do południa. jaka w---a bez kaca w przystepnej cenie?

#wodka #pijzwykopem #a-----l
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@karolburza: co do finlandii to potwierdzam, minimalizuje kaca bardzo mocno !!
Co do reszty wódek, w tym polskich, nawet tych lepszych to w zasadzie czy to maximus, czy Sobieski, czy gorzka żołądowa to siepie w ryj niestety
  • Odpowiedz
@karolburza: Nie ma czegoś takiego jak w---a bez kaca. Kac to popularna nazwa na niedostateczną ilość wody, glukozy i innych składników mineralnych w Twoim organizmie, które są wypłukiwane przez a-----l, a które są niezbędne do prowadzenia normalnego życia. Jedynym faktem jest to, że pewne słabsze gatunki wódki szybciej wypłukują potrzebne rzeczy z organizmu.

Chcesz uniknąć kaca?

1. Zjedz tłusto i syto przed piciem.
2. W czasie picia nie kozakuj - jeden kielon na co najmniej
  • Odpowiedz
@karolburza: Kac może być mniejszy, gdy w---a jest ze zbóż, a nie z ziemniaków, ale etanol to etanol. Po odpowiedniej ilości kac zawsze będzie. Jak dorwiesz gdzieś Nemiroffa, to spróbuj. To jest ukraińska w---a, ale właśnie ze zbóż. A u nas lubią robić z ziemniaków, ew. mieszają pół na pół. Ja polecam mocne drinki, ale nie z colą czy jakimś napojem, tylko z sokiem, czy tam nektarem. No i należy
  • Odpowiedz
  • 0
@karolburza: Zależy czym przegryzasz i czym przepijasz. Czy syfem z syropem glukozowo-fruktozowym lub z soku zageszczonego czy dobrym naturalnym sokiem.
  • Odpowiedz
@Soy_Loco: W---a czysta to teoretycznie rektyfikat rozcieńczony wodą. Tam teoretycznie ma prawa być nic poza alkoholem i wodą- to czy są ze zbóż z samego cukru czy z ziemniaków nie powinno mieć żadnego znaczenia. W praktyce jak jest wiemy. Ja nie wiem co ci partacze w polmosach jebią w procesie rektyfikacji ale mamy ten słynny polmosowy smrodek i bolącą głowę następnego ranka. Polecam każdemu spróbowanie dobrego bimbru czy rektyfikatu. Nie
  • Odpowiedz