Wpis z mikrobloga

@MultiSamuelson: A widziałeś mecz? To, że nie było tu zwycięstwa ciężko Moskalowi zarzucić, nawet nie ma się do kogo wśród piłkarzy przyczepić. Autobus w polu karnym był zaparkowany i tyle, zobacz statystyki (szczególnie podań i posiadania piłki).
@Walec: A kto ustala taktykę i wpuszcza młokosa na skrzydło w momencie, w którym trzeba atakować i strzelić bramkę? Statystki swoje, ale o tym meczu nie będziesz pamiętał za tydzień czy dwa, a remis pozostanie remisem.
Lepiej brzydko wygrać, niż po pięknej grze zremisować czy przegrać. Szkoda, że wielu wykopków tego nie pojmuje.. Możecie zaklinać rzeczywistość, ale nie zmienicie tego, że Moskal trenerem jest żadnym i po prostu zasługuje na to
@MultiSamuelson: Cumplu, nie użyłem wobec Ciebie żadnego obraźliwego słowa. Chodzi o to, że nie masz racji a uznajesz się za specjalistę. Tak jak napisał @AnyColourYouLike jak dobrze zaparkowany autobus jest to ciężko winić drużynę a już obwinianie o to Moskala to niedorzeczność. Popytaj innych ludzi, którzy się znają na piłce i widzieli mecz, czy by zwolnili Moskala, tylko niech mają więcej niż 20 lat, bo młode to zawsze zwalniać wszystkich chcą.
@Walec: Mam pytanie, a ty znasz się na piłce?
Masz rację, nie obwiniajmy piłkarzy za to że nie mogli strzelić bramki, nie obwiniajmy trenera, bo przecież piłkarze mogli więcej dać z siebie. Masz rację, jak drużyna przeciwna ustawi "autobus" to wygranie meczu jest absolutnie nie możliwe. Masz jakieś jeszcze ciekawe mądrości?
@MultiSamuelson: byłem na tym meczu, co się nawyklinałem...
Sędzia gwizda koniec połowy jak chłop jest w polu karnym, dwie poprzeczki. Problem był w tym, że Wisła za długo rozgrywała piłkę i grała praktycznie cały czas tak samo - wrzutkami z których praktycznie żadna nie została przecięta. Grali dobrze do momentu ostatniego podania, aczkolwiek bardzo przewidywalnie i idealnie dla broniącej się drużyny. Nie rozumiem tych wrzutek skoro Korona raczej dominowała wzrostem i