Wpis z mikrobloga

Mireczki, planuje dzisiaj kupić #xiaomi #redminote2 ale jeszcze przed zakupem wolę się upewnić gdzie najlepiej kupić i czy może jest jeszcze jest jakaś konkurencja dla tego sprzęta do ~200$ (32gb prime). A może coś na dniach ma wyjść? I tak już szukam telefonu ponad pół roku, także miesiąc mnie nie zbawi - chociaż wiem, że tak czekać można w nieskończoność (może być coś z 5'' ekranem) ;)

Co do cen to znalazłem to:
#gearbest Xiaomi RMN2 (191.89$)+ Szkło (2.09$) = 193.98$ (+vat) ~758.46zł

#aliexpress #goldway Xiaomi RMN2 + Szkło (206.99$) + ewentualnie 11$ DHL = 206.99$ (+vat) ~809.33zł

#xon24 Xiaomi RMN2 + Szkło (2.09$) = 850zł + 2.09$ (+vat) ~860zł

#aliexpress (polecany tu) Xiaomi RMN2 (230$) i podobno gwarancja, że będzie bez vatu + do 7d transport = 230$ ~900zł (aktualnie brak prime)

Na banggood nie znalazłem wersji prime.

Najbardziej chyba opcja z gearbest mi się podoba, możliwość płacenia przez PayPal - kamerka przyszła bez vatu (co prawda 3 tygodnie szła, ale doszła)... Może tym razem też się uda? :)

  • 18
@MichaelT128: ja się tam na kantorach nie znam

@istniejacy: ja widzę mi4 za 226,66$ - i chyba jednak wolę dual sima + slot na karty pamięci ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@PurpleHaze: wczoraj patrzyłem i zapomniałem sobie wrzucić do zakładek ;)
Widzę, że dają 5$ za lajka na fejsie przy zakupie powyżej 200$. A kosztuje 207, to by wyszło 202$
A ile to ubezpieczenie kosztuje, bo
@sirgorn: na ibg dostajesz kupony do wpisania, za zarejstrowanie sie. Facebook daje 5$, za rejstracje sa takie progi:

$5 coupon can be used for purchases up to $50 in value, $10 coupon can be used for purchases from $150 to $279 in value, $15 coupon can be used for purchases from $280 to $449 in value, $20 coupon can be used for purchases from $450 upwards


Ubezpieczenie od vatu przesylka i
@HenryMorgan: dzięki, note2white działa ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Chyba zaryzykuje gearbest, bo teraz różnica między DHL'em (100% bez vat) to już 45$ - jak trafię na celników to będę na 0, tylko że będę czekał na paczkę 3 tygodnie, a nie tydzień. Ale jak przejdzie boczkiem to będę na spory + ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@PurpleHaze: To pewnie to:

Add Import Duty
@s2ym3k: w moim pierwszy linku to jest wersja 16gb (pomyłka), potem Mufin zlinkował 32gb wersje to co Ty - tylko nie ma wersji gray, a nie wiem co to ta panda ;) Gray tam wychodziło 230$ ze szklem. Zakładając, że szkło 7$ (jak w wersji panda) to 223$ u niego
@sirgorn: ja kupowałem u topone z przesyłką dhl bez cła (wysyła najpierw do UK a potem do Nas). Wszystko ok
Do tego dużo gratisów min kabel otg dodatkowe etui i 2 folie na ekran